Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 9)

Vánoční keramika

Tvoření v atelieru Vočko a práce s hlínou dětem očividně přináší velkou radost. Jejich vlastnoručně vyrobené betlémy a vánoční zvonky jsou  opravdu krásné a jistě potěší všechny rodiče.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Naše školka hrou, výchovou a vzděláváním

Hrajeme si, těšíme se na sebe, podporujeme dobré vzájemné vztahy mezi dětmi i zaměstnanci školky, pomáháme si, připravujeme děti na školu, slavíme společně narozeniny a svátky a navštěvujeme také divadelní představení. Skvělé představení divadla Piškot "Tvé tělo - tvůj hrad", které podporuje zdravý životní styl již od předškolního věku, jsme navštívili 13. listopadu. Děkujeme manželům Peškovým a jejich divadlu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Halloween

Každoročnímu Halloweenu předchází spousta tvoření a také příprava programu na vystoupení. Vše vrcholí společným poslechem strašidelné pohádky v podání rodilých mluvčích, zábavnými činnostmi a společným tvořením s rodiči. Děkujeme všem rodičům za návštěvu a příjemné prožití halloweenského podvečeru ve školce.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Ve znamení podzimu

Poznáváme ovoce a zeleninu všemi smysly, podporujeme zdravé stravování a samozřejmě tvoříme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Anglicky a česky každý den

MŠ - Liberecká jazyková školka, o.p.s. zahájila již devátý školní rok. Jsme bilingvní školka a veškeré dění se u nás uskutečňuje dvojjazyčně po celých 11 měsíců – vždy od září do konce července. Ranní cvičení, při kterých se zároveň procvičuje a upevňuje angličtina, probíhají každodenně pod vedením rodilých mluvčích. S dětmi si hraje a cvičí Michelle Kempster, Aria Sarett a Steve Watts ve spolupráci s českými učitelkami.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Podzim na zahradě a setkání s ježkem

Trampolína je pro děti magnetem. Sotva vyběhnou na zahradu, první cesta vede k ní a už se skáče. Vylepšená a stále udržovaná zahrada dětem poskytuje mnoho možností pro hry a pohybové vyžití. Již druhý rok zde přebývá také ježek. Setkání s ním před zimním spánkem bylo pro děti velmi příjemným zážitkem.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Poslední volná místa na školní rok 2014/15

Vážení rodiče, v následujícím školním roce máme v naší anglické školce ještě volná místa. Umožněte svým dětem vzdělávat se a hrát si v bilingvním prostředí s kvalifikovanými českými a zahraničními pedagogy z Velké Británie. V tomto školním roce pokračuje v jazykovém vzdělávání dětí vynikající anglická lektora Michelle Kempster, která studovala lingvistiku slovanských jazyků na Durhamské Univerzitě. Na částečný úvazek v naší školce působí také oblíbený autor vzdělávacích materiálů a metodiky pro výuku angličtiny předškolních dětí Steve Watts.

Hello Party

První setkání s rodiči a dětmi se uskutečnilo 29. srpna. Děti dováděly zejména na nové trampolíně a také se skvěle pobavily se Stevem Wattsem a Michelle Kempster.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Bye Bye Party

Poslední setkání rodičů, dětí, pedagogů a přátel Liberecké jazykové školky se uskutečnilo na zahradě 26.6. Program vyvrcholil tradičním slavnostním předáváním certifikátů budoucím prvňáčkům - absolventům souvislého tříletého česko - anglického vzdělávání. Účastnil se ho jako obvykle také Steve Watts a Mgr. Jiří Šoltys. Dvojjazyčný provoz školky byl ukončen jako každoročně až 31. července.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Polský den

Polský den se uskutečnil v naší školce 26. června. Jeho úvodní seznamovací část patřila angličtině v prezentaci rodilými mluvčími Dell a Michelle. Nechyběla ani The Legend of the Krakow Dragon, kterou si děti později zahrály již v rodném jazyce. Program se dále týkal pracovních činností, včetně výroby a ochutnávky oblíbeného polského salátu, výtvarným činností, her, zpěvu. Cestovatelský program v letošním školním roce probíhal zejména v rámci projektu Partnerství škol Comenius s názvem What is Europe? Do tohoto projektu se zapojilo pět mateřských škol z pěti různých zemí EU: z Norska, Chorvatska, Polska, Slovenska a Česka.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 9 | 10 | 11 | ...>> 29

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.