Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 3)

Jíme zdravě – podzimní ochutnávka

Poznávání ovoce a zeleniny všemi smysly. Děti si samostatně připravily zdravý salát. Pochutnali jsme si všichni.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Babí léto a podzim na zahradě

Děti si užívají pohybu, her a dovádění. Radují se při pouštění draka a také se podílejí na podzimním úklidu zahrady. 

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Poslední volná místa pro školní rok 2016/17

Vážení rodiče, pro následující školní rok, který je již jedenáctý v historii naší školky, máme ještě několik volných míst. Umožněte svým dětem - ve věku, který je rozhodující z hlediska získávání kompetence k učení - vzdělávat se a hrát si v bilingvním prostředí s kvalifikovanými českými a zahraničními pedagogy. Již čtvrtým školním rokem pokračuje u nás v jazykovém vzdělávání dětí vynikající britská lektorka Michelle Kempster, která studovala lingvistiku slovanských jazyků na Durhamské Univerzitě. Nastoupila k nám také výborná lektorka Kelly Turner z USA, rovněž plně kvalifikovaná pro výuku předškolních dětí.  

ŠKOLNÍ ROK 2016/17

Na Hello Party jsme se s rodiči a dětmi setkali 31. srpna. Angličtinu bude tento školní rok s Michelle Kempster vyučovat naše nová kolegyně, rodilá mluvčí Kelly Turner. 

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Hasiči

Znovu po roce, 23.června, jsme se opět vypravili na návštěvu Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje. Děti měly možnost prohlédnout si veškeré vybavení stanice a vyzkoušely si, jak se sedí ve velkém hasičském autě. Dostaly na výběr, zda se chtějí projet obojživelným pásovým vozem nebo si zastříkat z hasičské hadice. Nejprve vyhrála jízda tímto vozem - byl to pro všechny obrovský zážitek. Nakonec si zastříkaly z hadice všichni. Návštěva u hasičů se všem dětem velmi líbila. Děkujeme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Bye Bye Party

Naše společné setkání u příležitosti blížícího se konce školního roku (ač ten náš končí každoročně až 31.7.) se uskutečnilo 22. června. Děti potěšily rodiče a prarodiče krátkým vystoupením a pak se již konalo slavnostní rozloučení s budoucími prvňáčky. Všichni jim přejeme, ať se jim ve škole líbí a najdou tam prima kamarády.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Australský den – cestovatelský den

Cestovatelský program má v naší školce již desetiletou tradici. Petra Nováková nás 14. června seznamovala s Austrálií, kde delší dobu cestovala. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí z jejích vlastních zážitků. Skvělý den doplňovala vitamínová ochutnávka a kolektivní tvořivé činnosti. 

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Výlet na Ještěd a noc ve školce

Pětice budoucích prvňáčků se s Petrou Novákovou vypravila na Ještěd 9.června. Po návratu následoval tradiční slavnostní večer, poslech pohádek v angličtině v podání rodilých mluvčích a přenocování ve školce. 

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Děti mají svátek

1. června jsme za pěkného počasí vyrazili na výlet do přírody k lesnímu koupališti. Během hry za pokladem se dětem na různých místech objevovala čarodějnice, která jim připravovala překvapení spojená s plněním různých úkolů a pohybových aktivit. Den se nám příjemně vydařil.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Školní výlet 27.5. na Grabštejn

Je tu konec školního roku a my jsme si tentokrát vyrazili na Grabštejn. Zámkem děti provázela princezna a podívaly se také na divadelní představení O líném Honzovi a chytré princezně, které jim zahrálo Divadélko Kuba. Bylo krásně a výlet se nám pěkně vydařil.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 3 | 4 | 5 | ...>> 29

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.