Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 26)

Kroužky v naší školce

O hru na flétnu, judo a golf mají děti velký zájem. Kroužek hry na flétnu vede dlouholetá členka hudebního souboru „Kejklířky“ Mgr. Marcela Knoblochová. Sportovní kroužek juda vede Mgr. Tomáš Müller, člen Judo Clubu Liberec. Se základy golfu děti seznamuje Mgr. Gabriela Vietzová. Děti jsou spokojené, aktivní a dobře se baví.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Kouzelník ve školce

Dne 5. října nás opět navštívil kouzelník Waldini se svým představením.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Iceland Day

Také v novém školním roce pokračujeme v cestování po zajímavých zemích prostřednictvím našeho "Cestovatelského programu". Jako první k nám tento rok zavítala návštěva z Islandu. Kamarádi Rùnar a Sævar nám povyprávěli o jejich rodné zemi, zatancovali jsme si, ochutnali tamní speciality - sušené ryby a řasy. Děti si také vyzkoušely psát runovým písmem.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Začátek školního roku 2010/2011

Máme za sebou první měsíc v novém školním roce 2010-2011. Všechny děti obou tříd naší školky se zapojily do česko-anglického vzdělávání a bez problémů se adaptovaly na režim a prostředí MŠ. Od měsíce října začínáme s řadou kroužků, které mohou děti v průběhu roku navštěvovat. Kromě kroužku hry na flétnu a juda začínáme s kroužkem golfu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Návštěva Michala z Kouzelné školky

V pátek 23. července proběhlo na zahradě naší školky úžasné představení. Hostem zábavného a slavnostního odpoledne byl Michal z "Kouzelné školky". Návštěva Michala Nesvadby byla pro děti, jejich sourozence i rodiče příjemným překvapením, prožitkem a hezkou tečkou za uplynulým školním rokem.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Texas Day

16. dubna jsme pokračovali v našem "Cestovatelském programu". Rodilá mluvčí Jordan Giles nás pozvala do svého rodiště - dalekého Texasu. Jordan děti proměnila v opravdové Texasany. S uvázanými šátky a šerifskou hvězdou se účastnily celého texasského programu, kde nechyběla ochutnávka tradičního jídla, country tanec či řada pohybových her a soutěží na zahradě naší školky.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Výlet do Rozstání pod Ještědem - do areálu Golf Clubu Ještěd

V posledním červencovém týdnu, před prázdninovým uzavřením školky, si děti ještě prožily slunečný den v areálu Golf Clubu Ještěd. Pod vedením kvalifikovaných cvičitelů se seznamovaly se základy golfu a užily si v krásném prostředí na úpatí Ještědu spoustu zábavy a her. Některé z nich se budou v srpnu spolu se školáky účastnit také příměstských táborů s angličtinou a golfem, které zde společnost Wattsenglish ve spolupráci s Golf Clubem Ještěd pořádá. Online přihlášky a bližší informace zájemců jsou uvedeny na www.wattsenglish.com. Děkujeme Ireně a Davidovi za trpělivou péči a příjemnou společnost.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Bye-bye Party

24. června jsme se všichni společně rozloučili se školním rokem setkáním na školní zahradě. Počasí nám přálo, v programu bylo vystoupení dětí v obou jazycích, ukázka hry na flétnu a zajímavé hry pro děti za spoluúčasti rodičů. Uskutečnilo se také slavnostní předávání certifikátů dětem, které ukončují česko-anglické vzdělávání v naší školce.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Australský den

Pod vedením rodilého mluvčího Toma Coldrickse se děti podívaly až do daleké Austrálie. V zábavných hrách se proměnily v australské klokany a také se pustily do vyrábění vlastních bumerangů. Dětem se u protinožců moc líbilo.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Rozloučení se školáky - spaní ve školce

Školní rok se blíží ke konci a proto jsme nemohli zapomenout na naše školáky, kteří odcházejí po prázdninách do prvních tříd ZŠ. Ve čtvrtek 17. června jsme se za krásného počasí podívali na Českou chalupu. Na lesní stezce se děti zúčastnily dobrodružné "pokladovky", kde plnily řadu úkolů. Po návratu do školky slavnostně povečeřely, přichystaly se ke spánku a nechyběly ani pohádky na dobrou noc, které jim přečetli rodilí mluvčí Brad Kloewer a Jordan Giles.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 26 | 27 | 28 | ...>> 31

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.