Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 26)

Australský den

Pod vedením rodilého mluvčího Toma Coldrickse se děti podívaly až do daleké Austrálie. V zábavných hrách se proměnily v australské klokany a také se pustily do vyrábění vlastních bumerangů. Dětem se u protinožců moc líbilo.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Rozloučení se školáky - spaní ve školce

Školní rok se blíží ke konci a proto jsme nemohli zapomenout na naše školáky, kteří odcházejí po prázdninách do prvních tříd ZŠ. Ve čtvrtek 17. června jsme se za krásného počasí podívali na Českou chalupu. Na lesní stezce se děti zúčastnily dobrodružné "pokladovky", kde plnily řadu úkolů. Po návratu do školky slavnostně povečeřely, přichystaly se ke spánku a nechyběly ani pohádky na dobrou noc, které jim přečetli rodilí mluvčí Brad Kloewer a Jordan Giles.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Besídka k svátku maminek

Poděkování všem maminkám k jejich svátku v podobě vystoupení obou tříd proběhlo v naší MŠ 6.května. Paní učitelky a rodilí mluvčí si společně se svými dětmi připravili krátké pásmo složené z básniček a písniček. V česko-anglickém programu nechybělo vystoupení kroužku flétniček i dramatizace pohádky v anglickém jazyce. Na konci vystoupení děti předaly maminkám vyrobené dárečky.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Školní výlet

1. červen Mezinárodní den dětí jsme si prožili v přírodě. Celá školka vyrazila na hrad Frýdštejn a do Bozkovských jeskyň. Velmi se tu líbilo i rodilým mluvčím - Tomovi Coldrickovi a Jordan Giles. Naštěstí nám nepršelo a děti si prožily příjemný výlet s mnoha zajímavými poznatky a zážitky.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Spolupráce s MŠ "Jablůňka"

Koncem května byly děti z naší školky pozvány na představení Honzy Krejčíka do sousední MŠ "Jablůňky". Všechny děti si užily příjemnou zábavu, která byla spojena s jejich aktivní účastí. Všichni společně jsme strávili příjemné dopoledne.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Novozélandský den

Ve čtvrtek 20.5. proběhl v naší školce další den z "Cestovatelského programu". S Mgr. Michaelou Pavlátovou jsme se podívali na Nový Zéland. Děti si vyrobily novozélandský šperk a také se naučily tradiční tanec spojený s pokřikem. Již nyní se všichni těšíme, kam nás nohy zanesou příště.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Návštěva zvířecího útulku

Ke konci dubna naše školka navštívila městský útulek v Růžodole. Děti se velmi těšily na předání dobrůtek, které zvířatům pořídily za peníze získané na "Velikonočním jarmarku". V rámci návštěvy se děti seznámily s péčí o zvířata z volné přírody, ale také o zatoulané nebo opuštěné psy a kočky. Ke konci prohlídky došlo na již zmíněné předání dárků, poděkování a rozloučení se zaměstnanci útulku.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Výměna oken

Během dvou víkendů před Velikonocemi se uskutečnila výměna oken v přízemí a v prvním patře. Tato akce nikterak nenarušila chod a program školky, vše se stihlo v termínu. Naše velké poděkování patří všem zúčastněným, kteří se na práci, včetně úklidu, podíleli.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Policie ve školce

20. dubna děti velmi zaujala zajímavá beseda na téma „Bezpečné chování“. Naše pozvání přijala paní nprap. Dagmar Sochorová, vrchní inspektor preventivní informační skupiny Policie České republiky v Jablonci nad Nisou. Přiblížila dětem problematiku dopravní bezpečnosti, kontaktu s cizími lidmi, krádeží a nálezu předmětů. Setkání bylo interaktivní a pro děti velmi přínosné.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Kouzelník Waldini

V dubnu k nám se svým představením zavítal kouzelník Waldini. Kouzelnická show plná kouzel děti velmi zaujala. Děti se nejen jednotlivých kouzel účastnily, ale také jim byla prozrazena trocha z jejich tajemství.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 26 | 27 | 28 | ...>> 31

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.