Náš tým

Do týmu vybíráme učitele na základě vzdělání, zkušeností a praxe v práci s dětmi předškolního věku a s dobrou úrovní angličtiny. Ve spolupráci s námi se vašim dětem dostane velké výhody na startovní čáře.

Tým pedagogů Liberecké jazykové školky 2022

Ing. et Mgr. Jiří Šoltys, ředitel o.p.s.

Mgr. Jiří Šoltys, ředitel o.p.s.Vystudoval jsem pedagogickou fakultu Karlovy univerzity s aprobací anglický jazyk - občanská výchova a také podnikohospodářskou fakultu VŠE v Praze. Patřím k zakladatelům Liberecké jazykové školky, kteří měli za cíl vytvořit podmínky pro bilingvní česko-anglické vzdělávání a výchovu dětí. Obrovskou radost mi přináší vidět pokroky dětí, jak je vzdělávací program baví a jak jsou podle odezvy učitelů ze základních škol nadstandardně připravené na další vzdělávání.

Blanka Pleštilová, ředitelka školky

Blanka Pleštilová, ředitelka školkyDětem předškolního věku se věnuji celý život, z toho jedenáct let jsem působila jako učitelka v MŠ při dětském oddělení Krajské nemocnice v Liberci. Vystudovala jsem Gymnázium Ivana Olbrachta v Semilech, Střední pedagogickou školu v Praze a rozšiřující studium speciální pedagogiky pro učitelky MŠ na PF UK v Praze. Stále mě baví učit se novým věcem. V roce 2005 jsem odjela na roční pobyt do Velké Británie, kde jsem absolvovala též studium angličtiny a pracovala v soukromé mateřské škole a ve školní družině. Získané zkušenosti z výchovně-vzdělávacího systému této země i anglický jazyk se snažím dále zúročit při práci s dětmi i v kontaktu s anglicky mluvícími kolegy již šestnáctý rok v anglicko-české Liberecké jazykové školce. Práce je velmi zajímavá a těší mě, že se mohu aktivně podílet na dalším rozvoji tohoto projektu. Podle mých zkušeností dvojjazyčné vzdělávání od útlého věku velice přispívá k dobrému startu dětí do života. Ve volném čase se kromě rodiny věnuji sportu, zvláště volejbalu a lyžování. Mezi další moje zájmy patří i kultura a cestování.

Steve Watts, BSc (Hons), Director of studies

Steve WattsMé jméno je Steve R. Watts a Libereckou jazykovou školku jsem pomáhal budovat od počátků před více jak 16 lety. Působil jsem v ní jako první zahraniční učitel a formuloval metodiku pro MŠMT v oblasti výuky angličtiny předškolních dětí. Záleží mi na profesionálním rozvoji jazykového vzdělávání v naší školce. Po celou dobu existence školky působím jako školitel a mentor zahraničních pedagogů, kteří v ní působí. Děti ze školky mě dobře znají a spontánně se mnou při každé návštěvě v angličtině komunikují. Díky podnětnému prostředí školky mohu také s dětmi plno nových metodických přístupů ověřit v praxi, což mne jako autora vzdělávacích materiálů velmi obohacuje.

Bc. Anna Rudolfová, učitelka

Bc. Anna OpletalováVyrůstala jsem jako nejmladší dítě v početné rodině, která se velmi brzy začala rozrůstat o další členy. Dětmi jsem tak byla obklopena od svého dětství téměř neustále. Poměrně brzy jsem věděla, že bych byla ráda, aby to tak bylo po celý můj život. Proto jsem vystudovala Pedagogické lyceum v Liberci a následně Technickou univerzitu v Liberci se specializací na učitelství pro mateřské školy. Od mala mám velmi kladný vztah k hudbě, zpěvu a divadlu. Ve svém volném čase se ráda věnuji rodině, cestování a vaření. Těším se na všechny zážitky, které spolu v MŠ prožijeme.

Mgr. et Bc. Eliška Kejdanová, učitelka

Mgr. Eliška RadostováJsem z Liberce, kde jsem vystudovala Pedagogické lyceum. Dále jsem pokračovala na vysoké škole v Praze, kde jsem získala magisterský titul ze Sociální pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a zakončila jsem studium Speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě UK bakalářským titulem. V Praze jsem také získala praxi v česko-anglické mateřské škole, ve které působili rodilí mluvčí společně s českými učiteli a měla jsem tedy možnost poznat, jak pozitivně děti ovlivňuje bilingvní prostředí. Na práci s dětmi oceňuji dětskou bezprostřednost, originalitu a stále dobrou náladu. Nejraději s dětmi maluji a tvořím podle jejich fantazie. Volný čas ráda trávím aktivně v přírodě, ale také s dobrou knihou.

Anežka Sálová, učitelka

Anežka SálováVystudovala jsem Střední školu v Novém Boru, předškolní a mimoškolní pedagogiku. Bydlím v Liberci a již od dětství jsem měla přání stát se učitelkou. A to se mi splnilo. Ráda vymýšlím pro děti zajímavé pohybové hry a rozmanité činnosti, které napomáhají jejich rozvoji a které je baví. Ráda pozoruji jejich pokroky a mám radost, že jsou ve školce spokojené a těší se mezi nás. V česko–anglické Liberecké jazykové školce probíhá bilingvní vzdělávání.

Mám velmi ráda angličtinu a snažím se v ní stále zdokonalovat. Jednak při každodenní komunikaci s rodilými mluvčími, ale také při setkávání s lidmi v mnoha zemích, které jsem již procestovala. Ve svém volném čase ráda poslouchám hudbu a sportuji. Věnuji se zvláště stolnímu tenisu, který hraji závodně a účastním se i dětských soustředění.

Bc. Aneta Šmídová, učitelka

Bc. Aneta ŠmídováPocházím z Podkrkonoší a v Liberci jsem vystudovala na Technické univerzitě obor Učitelství pro mateřské školy. Protože jsem si Liberec zamilovala, tak i po dokončení studií jsem si tady našla práci jako učitelka v MŠ, kde jsem získala přínosné zkušenosti a praxi.

Mimo zaměstnání trávím čas s dětmi jako vedoucí zájmového kroužku a na letních příměstských táborech. Ráda chodím na výlety po památkách i do přírody, cestuji, poznávám nová místa a trávím čas s rodinou nebo se svým kocourem. Ráda si ve volné chvíli zahraju na klavír a již od dětství mám kladný vztah k výtvarnému umění. Sama se věnuji malbě štětcem na plátno, ale zkouším i různé nové techniky. Ráda přenáším tento svůj zájem i do práce s dětmi, kde nechávám prostor jejich tvořivosti a fantazii.

Jesmin Marisa Spaans, učitelka angličtiny

Jesmin Marisa Spaans, učitelka angličtinyAhoj! Jmenuji se Jesmin a pocházím z Adelaide v Jižní Austrálii. Úspěšně jsem dokončila 220hodinový magisterský kurz výuky angličtiny jako cizího jazyka, který zahrnoval certifikace výuky angličtiny mladších žáků a výuky obchodní angličtiny. V současné době dokončuji online bakalářské studium v oboru zdravotních věd na University of South Australia. V roce 2020 jsem se přestěhovala do Liberce a začala pracovat v Liberecké jazykové školce. Baví mě pracovat s dětmi a vytvářet jim ideální prostředí pro učení a pokrok v každém věku. Zkušenosti získávám také ze soukromé výuky dětí a dospělých, které se věnuji po práci. Ve svém volném čase miluji vaření, cestování, trávení času s přáteli a videohovory se svou rodinou v Austrálii! Těším se na setkávání s novými lidmi a zejména s dětmi z naší školky.

Michelle Kempster, učitelka angličtiny

Michelle Kempster, učitelka angličtinyAhoj! Jmenuji se Michelle a pocházím z Leeds v severní Anglii. Vždy mě moc zajímaly jazyky. Po absolvování Durham University s červeným diplomem z moderních evropských jazyků (chorvatština, němčina, ruština) jsem si v roce 2010 dodělala kvalifikaci učitele Cambridge CELTA. Od té doby učím angličtinu jako cizí jazyk! Pět šťastných let jsem strávila v Liberecké jazykové školce (od 2013-2018) a poté rok jako metodik a lektor kurzů pro učitele ve WattsEnglish. Teď po roce kariérní přestávky, během které jsem se stala maminkou Sáry, se už velmi těším, až se vrátím zpět do světa výuky. Když nejsem v práci, ráda relaxuji jógou, plaváním nebo prozkoumáváním místních lesů a přehrad s naším malým psem Háčkem. Liberec je krásné místo pro život i práci a já jsem vděčná za příležitost vrátit se letos do školky a učit vaše malé uzlíčky radosti :-)

Martina Šulcová, vedoucí provozu

Martina Šulcová, vedoucí provozuPráce v Liberecké jazykové školce o.p.s. je pro mě veliká výzva. Působím zde již patnáctým rokem. Snažím se, aby vše fungovalo bezproblémově a naše služby se neustále zkvalitňovaly. Sama mám dcerku a vidím, jak je důležité, aby děti dostaly co potřebují. Ráda jezdím na kole nebo chodím po horách. Každý den se těším na setkávání s dětmi, kolegy a rodiči v našem přátelském a krásném zázemí.

Ivana Procházková, provozní

Ivana Procházková, provozníOdjakživa mě to táhlo k dětem. Už jako malá holka jsem trávila spoustu času ve školce, kde učila moje maminka. Byla jsem chůvou ostatních dětí v našem širokém příbuzenstvu i blízkém okolí. Ačkoliv jsem se věnovala v minulosti jiné profesi, práce v Liberecké jazykové školce mě velmi těší. Mám dvě děti, které sportují, takže bývám často jako doprovod na těchto akcích. Velmi ráda trávím volný čas s rodinou či přáteli na výletech.

Petra Mitlenerová, provozní

Petra Mitlenerová, provozníAhoj, jmenuji se Petra a jsem maminkou dvou úžasných rošťáků, kteří mě učí a provádí novou etapou života. Už odmala jsem byla moc ráda ve společnosti dětí a děti mou přítomnost vyhledávaly. Po mateřské, když děti nastoupily do školy a do školky, jsem zjistila, že přítomnost dětí mě naplňuje a možnost nastoupit do Liberecké jazykové školky jako provozní je šancí naplnit mé poslání. Jsme aktivní rodina, milujeme rodinné výlety nejen po Čechách, rádi poznáváme historii, sportujeme, jezdíme na kole. Já sama ráda běhám, cvičím v přírodě, chodím na dlouhé túry a věnuji se zdravému životnímu stylu.

Josef Novotný, provozní

Josef Novotný - provozníMnoho let jsem pracoval jako technik v textilním průmyslu. Nyní jsem v důchodu a pracuji v Liberecké jazykové školce jako údržbář a zahradník již třináctým rokem. Starám se o drobné opravy v budově. Stále ještě si rád zahraji pingpong. Svůj volný čas věnuji rád svým čtyřem vnoučatům a zahrádce.
Jsme tu pro Vaše děti.

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.