Náš tým

Do týmu vybíráme učitele na základě vzdělání, zkušeností a praxe v práci s dětmi předškolního věku a s dobrou úrovní angličtiny. Ve spolupráci s námi se vašim dětem dostane velké výhody na startovní čáře.

Tým pedagogů Liberecké jazykové školky 2018/19

Ing. et Mgr. Jiří Šoltys, ředitel o.p.s.

Mgr. Jiří Šoltys, ředitel o.p.s.Vystudoval jsem pedagogickou fakultu Karlovy univerzity s aprobací anglický jazyk - občanská výchova a také podnikohospodářskou fakultu VŠE v Praze. Patřím k zakladatelům Liberecké jazykové školky, kteří měli za cíl vytvořit podmínky pro bilingvní česko-anglické vzdělávání a výchovu dětí. Obrovskou radost mi přináší vidět pokroky dětí, jak je vzdělávací program baví a jak jsou podle odezvy učitelů ze základních škol nadstandardně připravené na další vzdělávání.

Blanka Pleštilová, ředitelka školky

Blanka Pleštilová, ředitelka školkyDětem předškolního věku se věnuji celý život, z toho jedenáct let jsem působila jako učitelka v MŠ při dětském oddělení Krajské nemocnice v Liberci. Vystudovala jsem Gymnázium Ivana Olbrachta v Semilech, Střední pedagogickou školu v Praze a rozšiřující studium speciální pedagogiky pro učitelky MŠ na PF UK v Praze. Stále mě baví učit se novým věcem. V roce 2005 jsem odjela na roční pobyt do Velké Británie, kde jsem absolvovala též studium angličtiny a pracovala v soukromé mateřské škole a ve školní družině. Získané zkušenosti z výchovně-vzdělávacího systému této země i anglický jazyk se snažím dále zúročit při práci s dětmi i v kontaktu s anglicky mluvícími kolegy již třináctý rok v anglicko-české Liberecké jazykové školce. Práce je velmi zajímavá a těší mě, že se mohu aktivně podílet na dalším rozvoji tohoto projektu. Podle mých zkušeností dvojjazyčné vzdělávání od útlého věku velice přispívá k dobrému startu dětí do života. Ve volném čase se kromě rodiny věnuji sportu, zvláště volejbalu a lyžování. Mezi další moje zájmy patří i kultura a cestování.

Steve Watts, BSc (Hons), Director of studies

Steve WattsMé jméno je Steve R. Watts a Libereckou jazykovou školku jsem pomáhal budovat od počátků před více jak 14 lety. Působil jsem v ní jako první zahraniční učitel a formuloval metodiku pro MŠMT v oblasti výuky angličtiny předškolních dětí. Záleží mi na profesionálním rozvoji jazykového vzdělávání v naší školce. Po celou dobu existence školky působím jako školitel a mentor zahraničních pedagogů, kteří v ní působí. Děti ze školky mě dobře znají a spontánně se mnou při každé návštěvě v angličtině komunikují. Díky podnětnému prostředí školky mohu také s dětmi plno nových metodických přístupů ověřit v praxi, což mne jako autora vzdělávacích materiálů velmi obohacuje.

Petra Svědíková, učitelka

Petra SvědíkováVystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Liberci se zaměřením na tělesnou výchovu. Mezi mé koníčky patří hlavně můj malý syn, který mi je parťákem ve všech aktivitách. Ráda chodím do přírody, hraju basket a volejbal. Vedla jsem kroužek malých atletů, mám praxi s handicapovanými dětmi. Necelé dva roky jsem působila ve státní MŠ, ale touha se rozvíjet a poznat něco nového a lepšího mě před jedenácti lety dovedla do Liberecké jazykové školky o.p.s., kde pracuji od roku 2008 a kam jsem se ráda po rodičovské dovolené vrátila. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Je skvělý pocit vykouzlit dětem úsměv na tváři a vidět jak je to ve školce baví a co všechno se naučí. Jsem vděčná za příležitost pracovat v Liberecké jazykové školce ve skvělém týmu a krásném prostředí.

Mgr. Jana Fixová, učitelka

Mgr. Jana FixováVystudovala jsem Pedagogickou fakultu TU v Liberci, aprobace matematika a tělesná výchova. Po studiu jsem nastoupila jako učitelka druhého stupně ZŠ. Po několika letech mě ještě zlákala možnost jít za zkušenostmi do světa. Více jak rok jsem tedy pracovala a hlídala děti v USA. Zpět do školství jsem se vrátila až jako maminka třech dcer. Při působení na základní škole jsem si dodělala vzdělání v oboru předškolní a volnočasové pedagogiky, neboť mě lákalo pracovat s těmi nejmenšími. Děti jsou pro mě velkou inspirací a výzvou. Velmi ráda pro ně vymýšlím veškeré aktivity, ať již sportovní, výtvarné nebo poznávací. Odměnou mi je jejich spontánní projev radosti. To stejné se mi stalo i velkým koníčkem v rámci mé rodiny. Mezi další velké záliby patří sport (zejména volejbal, běh, cyklistika a lyžování), cestování, četba, ruční práce a vaření.

Michaela Hráčková, učitelka

Michaela HráčkováJako malá holka jsem si často hrála na paní učitelku. Proto jsem si vybrala studium na Vyšší a střední pedagogické škole v Kroměříži. Pod vedením skvělé paní učitelky jsem absolvovala Základní uměleckou školu ve Zlíně, obor klavír. Hudba mě tedy provází celý život a velmi ráda s dětmi zpívám a tančím. Po maturitě jsem začala studovat Pedagogickou fakultu v Liberci, obor učitelství 1. stupně. O prázdninách jsem měla možnost odcestovat na zkušenou do USA, kde jsem nakonec strávila krásných deset let. Zde jsem rok pracovala v soukromé školce v Las Vegas a věnovala se dceři. Po návratu se angličtina stala mým koníčkem. Proto jsem při druhé mateřské dovolené studovala jazykovou školu v Liberci a v roce 2013 získala certifikát  v anglickém jazyce CAE. Těší mne, že mohu pracovat v Liberecké jazykové školce, kde je bezvadný kolektiv, příjemná atmosféra a prostředí. Ve volném čase se věnuji především rodině. Ráda chodím na procházky se svým pejskem, relaxuji u dobré knihy. V létě plavu v přehradě, v zimě ráda bruslím a jezdím na lyžích. Dělá mi radost sledovat pokroky dětí, pro které je nástup do mateřské školy velký životní krok.

Nikole Lynn Bonner, učitelka angličtiny

Nikole Lynn Bonner, učitelka angličtinyAhoj, jsem Nikol, 25letá učitelka angličtiny pocházející z Bostonu. Mám vystudované vzdělávání dětí předškolního věku na Univerzitě Rhode Island. Dva a půl roku jsem i v Rhode Island učila. Své zkušenosti jsem získala s dětmi mateřské školky i mladšího školního věku. Po získání certifikátu TEFL jsem začala učit tady ve školce v Liberci. Je to úplně poprvé, co žiji mimo USA a tuto zkušenost miluji! Ve volném čase ráda objevuji nová místa či si čtu. Práce s dětmi v Liberecké jazykové školce mě velmi naplňuje. Každý den objevujeme nové věci a hrajeme si. Moc mě baví zde využívat angličtinu jako přirozenou součást poznávání a zábavy.

Kylie Grace Fagan, učitelka angličtiny

Kylie Grace FaganAhoj, jmenuju se Kylie a pocházím z Pensylvánie v USA. Na univerzitě jsem studovala pedagogiku se zaměřením na první stupeň, předškolní věk a speciální pedagogiku. Certifikáty TESL, TEFL, TEOL mi umožňují učit Anglický jazyk v zemích, kde je jiný rodný jazyk. V USA jsem byla asistentkou učitele po jeden rok, poté jsem odletěla do Thajska učit  angličtinu předškolní a mladší školní děti. Zkušenosti mám nejen ze škol, ale také ze všemožných kempů pro děti či dospělé. Rovněž jsem si vyzkoušela jaké to je být Au Pair v několika rodinách s předškolními dětmi.  V roce 2016 jsem opustila USA a od té doby jsem procestovala a pracovala ve spoustě zemí.  Když zrovna neučím ve školce, tak ráda cestuji, čtu nebo trávím čas s kamarády. Tady v Liberci jsem opravdu šťastná a vděčná, že mohu pracovat v této školce, kde je tak přátelské bilingvní prostředí.

Michelle Kempster, metodik výuky angličtiny

Michelle Kempster, učitelka angličtinyAhoj, jmenuji se Michelle a pocházím z města Leeds ze severu Anglie. Na univerzitě jsem studovala moderní evropské jazyky - němčinu, ruštinu a srbochorvatštinu. Vždy mne zajímala historie a kultura zemí východní a střední Evropy. V roce 2010 jsem úspěšně získala CELTA certifikát a odjela učit do sibiřské Ťumeni v Rusku, kde jsem strávila 18 měsíců. Zde jsem učila všechny věkové kategorie včetně dětí, které jsou jednoznačně mojí nejoblíbenější věkovou skupinou pro výuku. Po příchodu do Liberce v září 2012 jsem získala další praxi a zkušenosti při jazykovém vzdělávání předškolních dětí a upevnila svoje rozhodnutí věnovat se této věkové skupině profesně. Každé léto se také věnuji práci s dětmi v rámci Mezinárodní letní školy v Brightonu v Anglii. Ve volném čase ráda cvičím jógu a běhám. Liberec jsem si vybrala díky jeho ideální geografické poloze mezi horami, krásnému okolí a sportovním příležitostem. Měla jsem zde zatím například možnost začít s volejbalem a fotbalem. Využívám také širokých kulturních možností, které Liberec nabízí, včetně koncertů živé hudby. Samozřejmě nesmím ze svých zálib vynechat cestování, poznávání jiných kultur a studium cizích jazyků :-) Od září 2013 do července 2018 jsem pracovala jako učitelka v Liberecké jazykové školce, kde jsem našla profesionální zázemí, přátelský kolektiv a báječnou atmosféru při práci s dětmi. Po čtyřleté praxi v pozici učitelky v naší školce jsem začala pracovat pro britskou jazykovou školu Wattsenglish jako metodik, ale nadále působím také jako školitelka a mentorka pedagogů - rodilých mluvčích v naší mateřské škole.

Martina Šulcová, vedoucí provozu

Martina Šulcová, vedoucí provozuPráce v Liberecké jazykové školce o.p.s. je pro mě veliká výzva. Působím zde již dvanáctým rokem. Snažím se, aby vše fungovalo bezproblémově a naše služby se neustále zkvalitňovaly. Sama mám dcerku a vidím, jak je důležité, aby děti dostaly co potřebují. Ráda jezdím na kole nebo chodím po horách. Každý den se těším na setkávání s dětmi, kolegy a rodiči v našem přátelském a krásném zázemí.

Milena Vojtíšková, provozní

Milena Vojtíšková, provozníV Liberecké jazykové školce, o.p.s. pracuji již desátý rok. Práce s dětmi je mi velmi blízká neboť mám také dcerku. Svůj volný čas se snažím trávit aktivně. Léto trávím obvykle cestováním po hradech a zámcích v rámci České republiky, ráda se podívám i do zahraničí. V zimě s dcerkou rády lyžujeme. Radost mi dělá také práce na zahrádce.

Pavla Vojáčková, provozní

Pavla Vojáčková, provozníJsem vyučená technicko- administrativní pracovnice. Osm let jsem pracovala v automobilovém průmyslu jako kontrolní inspektor. V Liberecké jazykové školce pracuji rok a tato práce mě velice naplňuje. Sama mám dvě dcery a jako maminka vím jak je pro některé děti těžké zapojit se do kolektivu. Ráda podporuji učitelky v běžném chodu školky a spoluvytvářím dobrou atmosféru, která nás tady všechny obklopuje. S rodinou ráda chodím na výlety a trávíme hodně času venku. Velkou vášní a relaxací je pro mě sport jumping, TRX a jóga.

Josef Novotný, provozní

Josef Novotný - provozníMnoho let jsem pracoval jako technik v textilním průmyslu. Nyní jsem v důchodu a pracuji v Liberecké jazykové školce jako údržbář a zahradník již sedmým rokem. Starám se o drobné opravy v budově. Stále ještě si rád zahraji pingpong. Svůj volný čas věnuji rád svým čtyřem vnoučatům a zahrádce.




Jsme tu pro Vaše děti.

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.