Náš tým

Do týmu vybíráme učitele na základě vzdělání, zkušeností a praxe v práci s dětmi předškolního věku a s dobrou úrovní angličtiny. Ve spolupráci s námi se vašim dětem dostane velké výhody na startovní čáře.

Tým pedagogů Liberecké jazykové školky 2016/17

Ing. et Mgr. Jiří Šoltys, ředitel o.p.s.

Mgr. Jiří Šoltys, ředitel o.p.s.Vystudoval jsem pedagogickou fakultu Karlovy univerzity s aprobací anglický jazyk - občanská výchova a také podnikohospodářskou fakultu VŠE v Praze. Patřím k zakladatelům Liberecké jazykové školky, kteří měli za cíl vytvořit podmínky pro bilingvní česko-anglické vzdělávání a výchovu dětí. Obrovskou radost mi přináší vidět pokroky dětí, jak je vzdělávací program baví a jak jsou podle odezvy učitelů ze základních škol nadstandardně připravené na další vzdělávání. Mám nejen profesní, ale i osobní zájem o neustálé zlepšování zázemí pro děti, neboť po mém synovi Ondrovi začala školku navštěvovat i moje dcerka Helenka.

Blanka Pleštilová, ředitelka školky

Blanka Pleštilová, ředitelka školkyDětem předškolního věku se věnuji více než třicet let, z toho jedenáct let jsem působila v mateřské škole při dětském oddělení nemocnice v Liberci. Vystudovala jsem Gymnázium Ivana Olbrachta v Semilech, Střední pedagogickou školu v Praze a rozšiřující studium speciální pedagogiky pro učitelky MŠ na PF UK v Praze. Stále mě baví učit se novým věcem. V roce 2005 jsem odjela na roční pobyt do Velké Británie, kde jsem absolvovala též studium angličtiny a pracovala v soukromé mateřské škole a ve školní družině. Získané zkušenosti z výchovně-vzdělávacího systému této země i anglický jazyk se snažím dále zúročit při práci s dětmi i v kontaktu s anglicky mluvícími kolegy již devátý rok v anglicko-české Liberecké jazykové školce. Práce je velmi zajímavá a těší mě, že se mohu aktivně podílet na dalším rozvoji tohoto projektu. Ve volném čase se kromě rodiny věnuji sportu, zvláště volejbalu a lyžování. Mezi další moje zájmy patří i kultura a cestování.

Steve Watts, BSc (Hons), učitel angličtiny

Steve WattsMé jméno je Steve R. Watts a Libereckou jazykovou školku jsem pomáhal budovat od počátků před více jak 10 lety. Působil jsem v ní jako první zahraniční učitel a formuloval metodiku pro MŠMT v oblasti výuky angličtiny předškolních dětí. Záleží mi na profesionálním rozvoji jazykového vzdělávání v naší školce. Po celou dobu existence školky působím jako školitel a mentor zahraničních pedagogů, kteří v ní působí. Děti ze školky mě dobře znají a spontánně se mnou při každé návštěvě v angličtině komunikují. Díky podnětnému prostředí školky mohu také s dětmi plno nových metodických přístupů ověřit v praxi, což mne jako autora vzdělávacích materiálů velmi obohacuje.

Mgr. Hana Pavlisová, učitelka

Mgr. Hana PavlisováVystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Liberci, obor Zdravotnický asistent. Po maturitě jsem zjistila, že by mě více bavila práce s malými dětmi, a proto jsem se rozhodla jít studovat na Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně do Ústí nad Labem, obor Učitelství pro mateřské školy. Ve studiu jsem dále pokračovala na Univerzitě v Hradci Králové, kde jsem úspěšně dokončila magisterské studium v oboru Předškolní pedagogika. Ve volném čase působím jako vedoucí na víkendových akcích a táborech pro tělesně postižené děti, který se koná ve Dlouhých Rzech. Mezi mé záliby patří četba, zvířata, cestování, hudba a fotografování. Přestože působím v Liberecké jazykové školce první školní rok, práce mě velice baví a obohacuje. Jsem ráda, že mohu děti učit něčemu novému a podílet se na jejich rozvoji.

Mgr. et Mgr. Petra Nováková, učitelka

Mgr. et Mgr. Petra NovákováPráce s dětmi byla vždy můj koníček. Dle toho jsem si také vybrala studium na vysoké škole. Nejdříve jsem vystudovala na Univerzitě Karlově na Fakultě tělesné výchovy a sportu magisterský obor - tělesná výchova a speciální pedagogika se zaměřením na poruchy chování dětí. Po dokončení tohoto studia jsem pracovala jako kurátor na sociálním odboru Magistrátu města Liberec. Při práci jsem studovala ještě další magisterské studium na Masarykově univerzitě v Brně se zaměřením na Speciální pedagogiku, které jsem ukončila státní závěrečnou zkouškou z logopedie a surdopedie. Již během studia jsem pracovala jako instruktor sportovních kroužků dětí, jako učitelka v bilingvální česko – anglické mateřské škole Zeměkoule v Praze a také na základní škole na Francouzském lyceu v Praze. Práce s dětmi mně vždy bavila a ráda hledám nové možnosti, jak děti vzdělávat a vychovávat. Mezi moje velké záliby patří zimní sporty (běžky, sjezdkovky, skialpy) a letní sporty (běh, lezení, plavání, cyklistika, vysokohorská turistika). Velmi ráda cestuji, od svých 17 let jsem během letních prázdnin pracovala v různých zemích Evropy (Norsko, Velká Británie, Francie, Švýcarsko, Německo). Mojí poslední cestou byl tříměsíční výlet po Austrálii a Tasmánii.

Michelle Kempster, učitelka angličtiny

Michelle Kempster, učitelka angličtinyAhoj, jmenuji se Michelle, je mi 28 let a pocházím z města Leeds ze severu Anglie. Na univerzitě jsem studovala moderní evropské jazyky - němčinu, ruštinu a srbochorvatštinu. Vždy mne zajímala historie a kultura zemí východní a střední Evropy. V roce 2010 jsem úspěšně získala CELTA certifikát a odjela učit do sibiřské Ťumeni v Rusku, kde jsem strávila 18 měsíců. Zde jsem učila všechny věkové kategorie včetně dětí, které jsou jednoznačně mojí nejoblíbenější věkovou skupinou pro výuku. Po příchodu do Liberce v září 2012 jsem získala další praxi a zkušenosti při jazykovém vzdělávání předškolních dětí a upevnila svoje rozhodnutí věnovat se této věkové skupině profesně. Každé léto se také věnuji práci s dětmi v rámci Mezinárodní letní školy v Brightonu v Anglii. Ve volném čase ráda cvičím jógu a běhám. Liberec jsem si vybrala díky jeho ideální geografické poloze mezi horami, krásnému okolí a sportovním příležitostem. Měla jsem zde zatím například možnost začít s volejbalem a fotbalem. Využívám také širokých kulturních možností, které Liberec nabízí, včetně koncertů živé hudby. Samozřejmě nesmím ze svých zálib vynechat cestování, poznávání jiných kultur a studium cizích jazyků :-) Od září 2013 pracuji na plný úvazek v Liberecké jazykové školce, kde jsem našla profesionální zázemí, přátelský kolektiv a báječnou atmosféru při práci s dětmi, na které se každý den těším.

Kelly Turner, učitelka angličtiny

Ian LeVinessAhoj, jmenuji se Kelly Turner a je mi 25 let. Pocházím z USA, ze státu New York, který hraničí s Kanadou. Vystudovala jsem mezinárodní politiku, francouzštinu a němčinu na Texaské křesťanské univerzitě ve Fort Worth. V průběhu studia jsem strávila semestr v německém Freiburgu a marockém Rabatu. Při studiu v USA jsem v rámci dobrovolnické práce vzdělávala děti z Iráku a Barmy. Později jsem začala pracovat s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Vždy mě naplňovala práce s dětmi a poslání učitele jako průvodce na jejich cestě za radostným poznáváním. Po získání certifikátu CertTESOL jsem se v roce 2014 přestěhovala do České republiky, kde jsem začala pracovat jako učitelka v mateřské škole. Život zde se mi líbí, obzvláště v Liberci, obklopeném horami s krásnými západy slunce. V mém volném čase preferuji cestování a studium jazyků. Velmi se těším na svůj první rok v Liberecké jazykové školce, na hraní, poznávání a objevování s vašimi dětmi.

Martina Šulcová, vedoucí provozu

Martina Šulcová, vedoucí provozuPráce v Liberecké jazykové školce o.p.s. je pro mě veliká výzva. Působím zde již osmým rokem. Snažím se, aby vše fungovalo bezproblémově a naše služby se neustále zkvalitňovaly. Sama mám dcerku a vidím, jak je důležité, aby děti dostaly co potřebují. Ráda jezdím na kole nebo chodím po horách. S celou rodinkou jezdíme na zahrádku, kde trávíme volný čas všichni pěkně pospolu.

Milena Vojtíšková, provozní

Milena Vojtíšková, provozníV Liberecké jazykové školce, o.p.s. pracuji již sedmý rok. Práce s dětmi je mi velmi blízká neboť mám také dcerku. Svůj volný čas se snažím trávit aktivně. Léto trávím obvykle cestováním po hradech a zámcích v rámci České republiky, ráda se podívám i do zahraničí. V zimě s dcerkou rády lyžujeme. Radost mi dělá také práce na zahrádce.

Josef Novotný, provozní

Josef Novotný - provozníMnoho let jsem pracoval jako technik v textilním průmyslu. Nyní jsem v důchodu a pracuji v Liberecké jazykové školce jako údržbář a zahradník již sedmým rokem. Starám se o drobné opravy v budově. Stále ještě si rád zahraji pingpong. Svůj volný čas věnuji rád svým čtyřem vnoučatům a zahrádce.
Jsme tu pro Vaše děti.

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.