Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 8)

Lesní pedagogika

Na výlet na Oldřichovsko jsme se vypravili 25. února. Děti se od lesníků dozvídaly spoustu zajímavostí o lese a lesní zvěři. Měly možnost pozorovat stádo laní, mladých jelenů a koloušků a v hájovně také besedovaly s revírníkem panem Koberem. Nechyběla samozřejmě ani hra za pokladem. Děkujeme našim průvodcům lesem za krásné zážitky a těšíme se na další setkání.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Přijďte se k nám zapsat 25. března 2015

Vážení rodiče, zveme Vás a Vaše dítě na zápis do podnětného a přívětivého prostředí naší bilingvní mateřské školky. Zápis na příští školní rok 2015/16 se uskuteční ve středu 25.3.2015 od 14.00 do 17.00 hodin. Můžete nahlédnout do běžného každodenního dvojjazyčného vzdělávání dětí českými pedagogy a rodilými mluvčími. Těšíme se na Vás.

Lyžařský kurz

Týden na lyžích od 9. – 13.2. se dětem pěkně vydařil. Ti nejmladší zprvu získávaly svoje první zkušenosti na kolotoči na Skalce, pokročilí lyžaři se zdokonalovali na Bucharce. Na závěr se již tradičně konaly závody za přítomnosti rodičů a prarodičů. Děkujeme všem instruktorům ze SPORT CLUBU TIGERS LIBEREC za poctivý a kamarádský přístup ke všem dětem, kterým se lyžování moc líbilo a ahoj zase za rok J!

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Sněhulákový den 28.1.

Konečně přišla zima jaká má být a to nás motivovalo zahrát si alespoň na jeden den na sněhuláky. Byl to den plný pohody, sportovních her, tvoření a hlavně skvělé zábavy.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Taneční vystoupení

Koncem ledna se konalo vystoupení tanečního kroužku. Děti tančily pod vedením Nikol Lukešové z Taktu Liberec. Děkujeme za projevenou přízeň  vyjádřenou návštěvou rodičů i prarodičů.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

ZŠ Husova

Před zápisem do první třídy jsme navštívili ZŠ Husova s rozšířenou výukou jazyků. Účastnili jsme se hodiny angličtiny, která probíhala pod vedením paní Mgr. Štěpánové a rodilého mluvčího Petera. Děti se v této škole již tradičně setkaly se svými staršími kamarády, které znají ještě z Liberecké jazykové školky. Děkujeme za pozvání.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Zimní radovánky

První sníh si děti za krásného počasí užily pohybem a hrami na zahradě.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Tři králové

Právě 6. ledna, na Tři krále, mezi nás zavítala Mgr. Marcela Knoblochová, která v naší školce učí děti v zájmovém kroužku hře na flétnu. Seznámila nás s různými druhy fléten a děti je rozeznávaly dle hmatu i zvuku. Během příjemné chvíle jsme si společně zahráli a zazpívali. Tříkrálové hraní se nám pěkně vydařilo.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vánoční besídka a PF 2015

V podvečer 22. prosince jsme se sešli na besídce. Předcházelo vánoční překvapení pod stromečkem a také narozeninová oslava. Program vystoupení, jak je tomu zvykem, probíhal v obou jazycích. Pod vedením Mgr. Marcely Knoblochové nám také děti zahrály na flétny. Všichni jsme si na závěr zazpívali vánoční koledy. Děkujeme všem rodičům i prarodičům za návštěvu a přejeme všem hodně zdraví, štěstí a pohody po celý příští rok.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Předvánoční čas a Mikuláš

Mikuláš se svou družinou děti navštívil 5. prosince. Pochválil je a zároveň také upozornil, na co si mají dávat pozor. Děti slíbily, že se v mnohém polepší a jako vždy návštěvě zazpívaly pár veselých vánočních písniček. 

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 8 | 9 | 10 | ...>> 29

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.