Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 8)

Mikuláš

Mikuláš se svou družinou školku navštívil 4.prosince. Porozprávěl s dětmi, pochválil i upozornil na to, co je možné ještě zlepšit. Na závěr jsme si zazpívali a popřáli také Barborkám, které měly tento den svátek. Každý den děti také objevují překvapení v adventním kalendáři.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Halloween

Součástí programu byly různé hry a aktivity pro děti i rodiče. Zazpívali jsme si, děti tvořily spolu s rodiči a nechyběla samozřejmě ani pohádka v angličtině pro všechny zúčastněné v podání rodilých mluvčích Michelle a Iana.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Přípravy na Halloween

Znovu se nám podařilo vypěstovat krásné dýně, nemuseli jsme žádné kupovat v supermarketech. Děti se s nadšením pustily do práce - probíhají přípravy na Halloween.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Podzim v zahradě

Horké léto následuje i krásný barevný podzim. Děti si hrají a dovádějí na zahradě.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Babí léto v Kryštofově údolí

Do Kryštofova údolí jsme se za krásného počasí vypravili 16. září. Děti se projely na poníkovi Mauglím a užily si v krásném prostředí spoustu pohybu. Líbila se jim také hra za pokladem a samozřejmě i cestování vlakem.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Volná místa pro nadcházející školní rok

Vážení rodiče, pro následující školní rok máme v naší anglické školce ještě volná místa. Umožněte svým dětem - ve věku, který je rozhodující z hlediska získávání kompetence k učení vzdělávat se a hrát si v bilingvním prostředí s kvalifikovanými českými a zahraničními pedagogy z Velké Británie. V tomto školním roce pokračuje v jazykovém vzdělávání dětí vynikající anglická lektorka Michelle Kempster, která studovala lingvistiku slovanských jazyků na Durhamské Univerzitě. Na částečný úvazek v naší školce působí také oblíbený autor vzdělávacích materiálů a metodiky pro výuku angličtiny předškolních dětí Steve Watts.

Červenec a horké léto na zahradě

Během červencových dnů si děti hrály na zahradě ve stínu i na sluníčku. Spoustu zábavy a dovádění si užívaly také hrami s vodou a koupáním v bazéně.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Americký den

Je tu konec školního roku a poslední cestovatelský den. Rodilá mluvčí Aria Sarrett nás nejprve prostřednictvím interaktivní tabule seznámila se svou  rodnou zemí, kterou je Kalifornie. Pak jsme se vydali na výlet na přehradu, kde jsme si zahráli oblíbenou hru z této země. Ač bylo v posledním červencovém týdnu ve školce již méně dětí, 28. červenec se nám krásně vydařil.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Bye Bye Party

Slavnostní den si děti užívaly 24. června již od rána. Pobavily se při loutkovém představení Divadla Na cestě. Pohádka O Smolíčkovi se jim velmi líbila. Odpoledne jsme se sešli na zahradě, abychom se rozloučili společně s uplynulým školním rokem. Nejprve probíhalo vystoupení dětí a dokonce i sólová hra na flétnu. Slavnostní gratulace s předáváním šerp a certifikátů absolventům česko – anglické Liberecké jazykové školky byla vyvrcholením krásného odpoledne. Děkujeme všem přátelům naší školky za návštěvu a zvláště dětem a rodičům za skvělé překvapení na závěr J.

 

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Návštěva u hasičů

23.června jsme se vypravili na návštěvu Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje. Děti se dozvěděly, co vše obnáší práce hasiče. Proběhla prohlídka celé stanice a také garáže s veškerou technikou. Během naší návštěvy se několikrát spustil poplach, a děti tak mohly vidět, jak probíhá výjezd hasičů. Jaké to je být hasičem si děti mohly vyzkoušet na vlastní kůži při projížďce na vysunovacím žebříku. Děkujeme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 8 | 9 | 10 | ...>> 31

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.