Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 30)

Společná hodina angličtiny na ZŠ Husova

Na základě spolupráce se ZŠ Husova se v lednu uskutečnila společná hodina angličtiny v první třídě. Děti, které půjdou letos k zápisu, si pod vedením Mgr. N. Mitbauerové vyzkoušely, jak vypadá výuka anglického jazyka na základní škole. Hodiny se účastnil i náš rodilý mluvčí Bradley A. Kloewer. Společné setkání bylo velmi zajímavé a o to milejší, že se po delší době potkali bývalí kamarádi z naší anglické jazykové školky.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Návštěva na ZŠ Lesní

V lednu jsme v rámci Dne otevřených dveří navštívili ZŠ Lesní v Liberci. Místní školáci se velmi hezky ujali role průvodců a seznámili nás s prostředím školy i některými vyučujícími. Děti strávily příjemné chvíle v knihovně, tělocvičně, školním klubu i v kroužku vaření. A co navíc? Setkaly se s prvňáčky, kteří si s nimi ještě loni hráli v Liberecké jazykové školce.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Zápis na školní rok 2009-2010 proběhne ve středu 21.1.2009

V MŠ Liberecká jazyková školka, o.p.s. proběhne ve středu 21.1.2009 od 14:00 do 17:00 hodin zápis na školní rok 2009/2010. Zveme všechny rodiče, kteří chtějí svým dětem zajistit kvalitní výuku anglického jazyka za účasti kvalifikovaných rodilých mluvčích k nám do Jabloňové ulice čp.445 v Liberci-Pavlovicích.

Strana: 1 <<... | 28 | 29 | 30 | ...>> 31

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.