Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 23)

Spolupráce s MŠ Jablůňka

Jak probíhá hra s angličtinou pod vedením rodilých mluvčích Lisy Masters a Katriny Harrison se přišly 25. června podívat děti ze sousední MŠ Jablůňka.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Skotský den 19. května

V našem "Cestovatelském programu" jsme se již podruhé v jeho historii podívali do Skotska, rodiště rodilé mluvčí Lisy Masters. Program byl velmi pestrý. Lisa dětem mimo jiné přiblížila skotskou hudbu a tanec, který jsme se poté společně naučili. Dalším průvodcem programu byl pan Kubíček, oblečený do pravého skotského kiltu. Ten pro děti uspořádal opravdové skotské hry, kde si děti zazávodily v několika tradičních disciplínách a poměřily si tak síly s ostatními. Na ty nejlepší čekala sladká odměna. V závěru všichni účastníci obdrželi památeční diplom a pravé skotské sušenky. Hezkou tečkou bylo společné tvořivé odpoledne s Lochnesskou příšerou na zahradě školky.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Výukový program "Orli - supi - kondoři"

13. května jsme se s dětmi vydali na nedaleké hřiště v Růžodole, kde proběhl projektový den výukového programu z enviromentální výchovy. Program připravila společnost pro ochranu dravých ptáků "ZAYFERUS". Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí o dravých ptácích i soutěžily o věcné ceny. Největším zážitkem pro děti byla samotná ukázka lovu dravců a jejich let.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Besídka ke Dni matek 5. 5. 2011

Děti si tento den prožily spolu s rodiči radostné a příjemné odpoledne. Program probíhal v obou jazycích.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Poznáváme lidské tělo

Jak tluče lidské srdce, jak se měří tlak, jak se zkouší zrak či sluch a mnoho dalšího o lidském těle si děti mohly 2.5. samy na sobě, ale i na Kájovi a Karličce, vyzkoušet při setkání se studentkami SZŠ v Praze. Celý program byl velice pěkně připraven a děti velmi zaujal. Děkujeme budoucím zdravotním sestřičkám a těšíme se do budoucna na další spolupráci.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Velikonoční workshop

Za krásného slunečného počasí se 19.4. uskutečnilo velikonoční odpoledne na školní zahradě. Program byl určen jak dětem, tak dospělým. Do tvořivých i pohybových činností se tak zapojili všichni. Akce měla hojnou účast a společně jsme si užili příjemné odpoledne plné radostné a sváteční atmosféry.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Beseda s policií

V pátek 8. dubna se uskutečnilo v naší školce setkání a beseda s Policií České republiky a Městskou policií. Děti se seznámily s různorodou činností policie a mnoha důležitými informacemi, které se týkají jejich bezpečnosti, odnesly si zajímavé zážitky a procvičily si i angličtinu. Velmi je zaujaly také praktické ukázky z výcviku policejních psů. Děkujeme Policii ČR a Městské policii v Liberci za velmi zajímavé a poutavé dopoledne.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Květinový bál pro prince a princezny

První jarní den jsme prožili tentokrát ve znamení zábavného tanečního odpoledne spolu s dětmi ze ZŠ Lesní. Program s tanečním kroužkem připravila paní Vlasta Suchlová, vychovatelka školní družiny. Vystoupení se dětem velice líbilo. Společně s velkými dětmi se radostně zapojily do tance. Děkujeme paní Suchlové a dětem za příjemné a netradiční prožití prvního jarního dne.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

1. března - pohádkový karneval

Princezen byl plný sál, lev se díval opodál. Vodníci a berušky, chyběly jen světlušky. Byl to masek velký rej, jen se koukni, podívej...

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Lyžařská škola

Škola lyžování proběhla v týdnu od 14.-18.2. Děti se zdokonalily v lyžařských dovednostech, v samostatnosti, posílily si zdravé sebevědomí a získaly také další zkušenosti bez rodičovského zázemí. Fandily si navzájem a povzbuzovaly se. Při závěrečném závodě vytvořily spontánně báječnou sportovní atmosféru. Závěr lyžařské školy navštívili také někteří rodiče.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 23 | 24 | 25 | ...>> 31

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.