Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 19)

Lyžařská škola

Děti lyžovaly tuto zimu pod vedením cvičitelů ze SPORT CLUB TIGERS LIBEREC. Na svahu si s nimi hrál a lyžoval i kamarád – tygr. Děti se zdokonalily ve sportovních dovednostech a užily si zároveň spoustu zábavy.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Návštěva z Českého rozhlasu Sever

V den zápisu 22.2. naši školku navštívila redaktorka Českého rozhlasu Sever Jaroslava Mannová. Rozhlasovou reportáž natočenou při návštěvě naší školky najdete na stránkách Českého rozhlasu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Přijďte se k nám zapsat 22.2.2012

Vážení rodiče, rádi bychom Vás pozvali do naší Liberecké jazykové školky na zápis, který se koná ve středu 22.2.2012 od 13.30 do 17.30. Budete-li si přát, můžete svoji účast ohlásit předem paní ředitelce Blance Pleštilové na tel: 773 926 773 nebo na našem e-mailu blanka.plestilova@english-kindergarten.eu

Přijďte se k nám podívat, těšíme se na Vás a na Vaše děti.

Čínský den a návštěva z Norska

V novém roce jsme s naším Cestovatelským programem zavítali do Číny. Lisa Masters a Katrina Harrison nás 27. ledna prostřednictvím interaktivní tabule seznamovaly v angličtině s čínskou kulturou, obyvateli a tamními zvyky. Děti se během této příležitosti naučily pár slovíček v čínštině a po tradičním občerstvení, vyrábění a tanečku se rozloučily v duchu celého dne čínským pozdravem "Ni HAO". Cestovatelský program s námi tentokrát sdílela návštěva pedagogů z norské mateřské školy.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Sportovní soutěž na tenisových kurtech LTK

Již 17. ledna se družstvo dětí z naší školky účastnilo základního kola soutěže o nejtalentovanější školku. Děti soutěžily v tenisové hale a postoupily do jarního finálového kola.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Den otevřených dveří v ZŠ Lesní

Naši budoucí prvňáčci navštívili 11. ledna ZŠ Lesní. Hned se jich ujali školáci, kteří je provázeli školou. Malé děti si vyzkoušely zajímavé činnosti, starší děti zase měly možnost procvičit si komunikaci v angličtině s rodilou mluvčí Lisou Masters. Děkujeme ZŠ Lesní za pozvání a příjemné zážitky před zápisem.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vánoce a zábavná angličtina se Stevem

Na vánoční besídce jsme se všichni sešli 15. prosince. Poslední týden před Vánocemi děti vzdělával v angličtině Steve Watts, se kterým si děti užily spoustu her a legrace.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Mikuláš

Mikuláši, andílku, děkuji za nadílku… Čert v naší školce nezůstal za vraty, ale pomáhal i při nadílce.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Pošta z Indie

V listopadu do naší školky zavítala pošta z Indie. Liberecká jazyková školka pokračuje v kontaktu s indickou školkou z Bombaje. Děti si navzájem vyměňují obrázky a fotografie z prostředí obou zemí. Thanks Katrina, Kane and Kids!

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Liberecká záchranka ve školce

22.11. znovu navštívil Libereckou jazykovou školku pan Lubomír Molnár, který pracuje jako záchranář ve Zdravotnické záchranné službě Libereckého kraje. Děti se dozvěděly, jak se mají správně chovat jsou-li ohroženy nebo jsou svědky nebezpečí, které ohrožuje život člověka. Vyzkoušely si, jak telefonovat se záchrankou na čísle 155 a zahrály si také na záchranáře. Ve skupinkách se zapojovaly do praktických činností, při nichž zachraňovaly svoje kamarády. Děkujeme panu Molnárovi za jeho čas a velice zajímavou akci pro děti.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 19 | 20 | 21 | ...>> 29

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.