Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 19)

Sing a Song v Planetě Yó!

Ve čtvrtek 18. 10. vystupovali čerství absolventi Liberecké jazykové školky se Stevem Wattsem v televizní soutěži ve zpívání anglických písniček v pořadu Sing a Song v Planetě Yó.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Písnička je náš kamarád

Svět ptačí říše plné písniček, muzicírování a poslechu děti objevovaly s paní Dagmar Čemusovou 21. září. Hudební představení s názvem "O ptačím sněmu" se dětem velmi líbilo.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Školní rok 2012/13

Liberecká jazyková školka zahájila sedmý školní rok. Po dvou letech přijela ze zahraničí nová dvojice učitelek, která vystřídala Lisu Masters a Katrinu Harrison. Caitlin Ashby pochází z Kalifornie a Olga Mikhailiv z New Yorku. Vzdělávají děti v angličtině a spolu s českými pedagogy se každodenně účastní veškerého dění ve školce.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Poslední volná místa na nový školní rok

Vážení rodiče, na základní školy nám odešlo 20 malých absolventů, a tak na tento školní rok 2012/13 máme ještě několik volných míst. V případě zájmu o místo pro Vaše dítě kontaktujte ředitelku školky Blanku Pleštilovou na telefonu 773 926 773 nebo e-mailu blanka.plestilova@english-kindergarten.eu

Michal z Kouzelné školky

Milé setkání s rodiči a dětmi 20. července, skvělé představení Michala Nesvadby z Kouzelné školky a oslava narozenin na školní zahradě, to vše bylo příjemným zakončením školního roku 2011/12 v Liberecké jazykové školce. Děkujeme rodičům za výbornou spolupráci a dětem přejeme krásné prázdniny.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Na letišti – spolupráce s rodiči

Ve středu 27. června jsme s dětmi z horní třídy vyrazili na letiště. V působišti Zdravotnické  záchranné služby Libereckého kraje jsme se setkali s panem Lubošem Molnárem, který se právě vrátil ze záchranné akce. Děti měly možnost prohlédnout si vrtulník a dozvědět se mnoho důležitých věcí o práci na záchrance. Prohlídka vrtulníku nás velmi zaujala a výlet na letiště byl pro děti velkým zážitkem. Děkujeme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Bye Bye Party

Bye Bye Party se uskutečnila 21. června. Proběhlo tradiční vystoupení dětí v obou jazycích a ukázka hry na flétnu. Vyvrcholením zahradní slavnosti bylo předávání certifikátů budoucím prvňáčkům na závěr absolvování česko – anglického vzdělávání v Liberecké jazykové školce.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

V ZOO

Libereckou zoologickou zahradu jsme navštívili 20.6. Naším skvělým průvodcem byl ředitel ZOO MVDr. David Nejedlo. Návštěva ZOO byla velmi zajímavá. Děkujeme MVDr. Nejedlovi za čas, který nám věnoval a také za trpělivost, s níž odpovídal dětem na jejich četné otázky.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Školní výlet do Starých Hradů

Do Starých Hradů mezi pohádkové bytosti jsme se vydali 14. června. Nejprve jsme absolvovali čarodějný kurz v létání na koštěti. Pak následovala návštěva mezi skřítky na hradní půdu a do zámeckého pohádkového sklepení. Počasí nám přálo a výlet se nám pěkně vydařil.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Indonesian Day

V Cestovatelském programu naší školky jsme se tentokrát vypravili do daleké Indonesie s naší učitelkou angličtiny, rodilou mluvčí a cestovatelkou Katrinou Harrison, která tuto zemi nedávno navštívila.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 19 | 20 | 21 | ...>> 31

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.