Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 18)

Návštěva ZŠ Doctrina Na Perštýně

S budoucími prvňáčky jsme se vypravili 12. listopadu na ZŠ Doctrinu. Provázel nás opět ředitel školy Mgr. Paclt. Školáci, mezi nimiž bylo také několik absolventů naší školky, dětem na uvítanou připravili pěkný program i v angličtině.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Halloween

Halloweenská atmosféra ve školce byla tradičně plná pohody a činností. Aktivně se do nich zapojili spolu s dětmi i rodiče, a také starší děti, které v minulosti absolvovaly Libereckou jazykovou školku. 

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Sing a Song v Planetě Yó!

Ve čtvrtek 18. 10. vystupovali čerství absolventi Liberecké jazykové školky se Stevem Wattsem v televizní soutěži ve zpívání anglických písniček v pořadu Sing a Song v Planetě Yó.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Písnička je náš kamarád

Svět ptačí říše plné písniček, muzicírování a poslechu děti objevovaly s paní Dagmar Čemusovou 21. září. Hudební představení s názvem "O ptačím sněmu" se dětem velmi líbilo.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Školní rok 2012/13

Liberecká jazyková školka zahájila sedmý školní rok. Po dvou letech přijela ze zahraničí nová dvojice učitelek, která vystřídala Lisu Masters a Katrinu Harrison. Caitlin Ashby pochází z Kalifornie a Olga Mikhailiv z New Yorku. Vzdělávají děti v angličtině a spolu s českými pedagogy se každodenně účastní veškerého dění ve školce.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Poslední volná místa na nový školní rok

Vážení rodiče, na základní školy nám odešlo 20 malých absolventů, a tak na tento školní rok 2012/13 máme ještě několik volných míst. V případě zájmu o místo pro Vaše dítě kontaktujte ředitelku školky Blanku Pleštilovou na telefonu 773 926 773 nebo e-mailu blanka.plestilova@english-kindergarten.eu

Michal z Kouzelné školky

Milé setkání s rodiči a dětmi 20. července, skvělé představení Michala Nesvadby z Kouzelné školky a oslava narozenin na školní zahradě, to vše bylo příjemným zakončením školního roku 2011/12 v Liberecké jazykové školce. Děkujeme rodičům za výbornou spolupráci a dětem přejeme krásné prázdniny.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Na letišti – spolupráce s rodiči

Ve středu 27. června jsme s dětmi z horní třídy vyrazili na letiště. V působišti Zdravotnické  záchranné služby Libereckého kraje jsme se setkali s panem Lubošem Molnárem, který se právě vrátil ze záchranné akce. Děti měly možnost prohlédnout si vrtulník a dozvědět se mnoho důležitých věcí o práci na záchrance. Prohlídka vrtulníku nás velmi zaujala a výlet na letiště byl pro děti velkým zážitkem. Děkujeme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Bye Bye Party

Bye Bye Party se uskutečnila 21. června. Proběhlo tradiční vystoupení dětí v obou jazycích a ukázka hry na flétnu. Vyvrcholením zahradní slavnosti bylo předávání certifikátů budoucím prvňáčkům na závěr absolvování česko – anglického vzdělávání v Liberecké jazykové školce.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

V ZOO

Libereckou zoologickou zahradu jsme navštívili 20.6. Naším skvělým průvodcem byl ředitel ZOO MVDr. David Nejedlo. Návštěva ZOO byla velmi zajímavá. Děkujeme MVDr. Nejedlovi za čas, který nám věnoval a také za trpělivost, s níž odpovídal dětem na jejich četné otázky.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 18 | 19 | 20 | ...>> 31

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.