Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 15)

Lego dny

V říjnu jsme navštívili Lego dny v Liberci. Děti si tuto příležitost ke hře se skvělou stavebnicí a jejími variantami příjemně užily.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Oslava narozenin a sokolník

Narozeniny dětí v naší školce slavíme vždycky. Při jedné takovéto příležitosti jsme se opět setkali s panem Strakou, sokolníkem. Během programu, který se zájmem spolu s námi sledovaly i Dell a Michelle, jsme slyšeli mnoho zajímavostí ze života ptáků a také jsme shlédli ukázky s dravci.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Školní rok 2013/14

Hned v prvních zářijových dnech byl naším hostem Steve Watts, který děti vždy zaujme vtipnou a zábavnou angličtinou. Děti s ním v průběhu her dovádějí a spontánně komunikují. Steve je také autorem nových a velmi zdařilých výukových materiálů v angličtině pro děti, kde figuruje jako ústřední postava. V průběhu školního roku je budou s dětmi využívat naše nové učitelky angličtiny, rodilé mluvčí z Velké Británie, Michelle Kempster a Radella Hill.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Poslední volná místa pro rok 2013/2014

Vážení rodiče, pro následující školní rok 2013/2014 máme ještě několik volných míst. Přijďte se k nám podívat i s dětmi, rádi Vás školkou provedeme a ukážeme Vám, jak s dětmi pracujeme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Perličky z léta

Letní počasí nám připravovalo různá překvapení. Takhle vypadala naše krásná školní zahrada na začátku července.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Léto v zahradě

Letošní zima byla dlouhá a opravdové léto na sebe nechalo čekat. Krásné červencové dny si děti šťastně užívají zejména na prosluněné zahradě, která jim poskytuje spoustu prostoru ke hrám, pohybu i koupání v bazénu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Výlet do ZOO

Libereckou zoologickou zahradu jsme navštívili 17. července. Bylo krásné počasí a děti se do ZOO velmi těšily. Nejvíce je zaujaly žirafy,  které právě snídaly, krmení lachtanů, hlídkující surikaty a samozřejmě bílí tygři. Výlet do ZOO se nám za krásného počasí pěkně vydařil a již se těšíme na další návštěvu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vše nejlepší k narozeninám, Ameriko! Independence Day – Fourth Of July

Jak se dá ve školce příjemně a zajímavě oslavit státní svátek Ameriky, jsme si v sedmileté historii naší školky poprvé vyzkoušeli s rodilou mluvčí Caitlin Ashby. Náš cestovatelský den na jiný kontinent byl naplněn mnoha zážitky a činnostmi a Caitlin za jeho náročnou přípravu patří naše velké poděkování.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Bye Bye Party

Poslední společné setkání v tomto školním roce se uskutečnilo 27. června. Tradiční vystoupení tentokrát zahájil prvňáček a loňský absolvent Liberecké jazykové školky Tomáš Jehlička. Zahrál na kytaru dvě písničky, z nichž "Anděla" od Karla Kryla si s ním zazpívali snad všichni učitelé i rodiče. Tomík sklidil obdiv nás všech a potvrdil, že je opravdu výrazný hudební talent. Následoval program všech dětí v anglickém i českém jazyce a hra na flétnu. Slavnostního předávání diplomů na závěr tříletého česko – anglického vzdělávání v Liberecké jazykové školce se účastnil také Mgr. Jiří Šoltys a Steve Watts, v jehož samostatném anglickém programu se děti na závěr skvěle pobavily. Děkujeme všem rodičům i prarodičům za návštěvu a pohodové odpoledne.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Prima den a noc ve školce

První kolo předávání diplomů letošním absolventům Liberecké jazykové školky proběhlo 20. června a účastnil se ho i Steve Watts a Mgr. Jiří Šoltys. S budoucími prvňáčky jsme vyrazili na výlet do přírody - za pokladem. Večer při svíčkách byl slavnostní a děti obdržely na památku knížku. Nechyběla tradičně ani pohádka před usnutím, kterou jim v rodném jazyce přečetla Caitlin Ashby. 

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 15 | 16 | 17 | ...>> 31

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.