Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 15)

Tenis bez hranic

Ve čtvrtek 21. února se družstvo dětí z naší školky účastnilo sportovní soutěže mezi mateřskými školami české a saské části Euroregionu Nisa. Soutěž o nejtalentovanější školku se uskutečnila na kurtech LTK v Liberci. V různých sportovních disciplínách spolu soutěžily  děti z Liberce, Hrádku nad Nisou a Žitavy.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Přijďte se k nám zapsat 14. března 2013

Vážení rodiče, zveme Vás na zápis do naší školky pro školní rok 2013/14, který se uskuteční ve čtvrtek 14. března od 14.00 do 17.00. Přihlásit dítě je možné i kdykoliv mimo uvedený termín až do naplnění kapacity školky. Těšíme se na setkání s Vámi.

Karneval

Karneval se v naší školce koná pravidelně každý rok. Letos si ho děti prožily 13. února. Již dlouho se nemohly dočkat, až se převlečou do masek a kostýmů a se svými kamarády si užijí karnevalový rej. Nechyběla tradiční módní přehlídka, kterou moderovaly v anglickém jazyce Caitlin a Oli. Celá školka si užila radostné zábavné dopoledne, včetně soutěže, tanců a veselí. Vzpomínkou na tento báječný den dětem bude fotografie v kouzelném karnevalovém rámu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Lyžařská škola 4. – 8. února

Týden plný sportovních dovedností a zábavy děti prožily opět pod vedením instruktorů SPORT CLUB TIGERS LIBEREC. Lyžovalo se na Skalce a na Bucharce. Na svahu dětem pomáhal a do sportovní zábavy se s nimi každý den zapojoval kamarád tygr. Děkujeme všem instruktorům za kamarádský přístup a výborné vedení malých lyžařů.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Tělocvična

Pravidelně jednou týdně, za aktivní účasti rodilých mluvčích, využíváme k pohybovým činnostem tělocvičnu Střední školy strojní, stavební a dopravní v Pavlovicích. Děti si při pohybu zároveň přirozenou cestou procvičují i angličtinu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Tanečky

Taneční kroužek pod vedením Ing. Katky Štěpánkové z Taktu Liberec.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Judo

Sportovní kroužek plný pohybových činností pod vedením Mgr. Tomáše Müllera z Judoclubu Liberec. Děti hrají různé pohybové hry, procvičují si celkovou obratnost, rychlost, pohotovost a také disciplinovanost.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Hra na flétnu

Hudební kroužek pod vedením Mgr. Katky Hujerové, členky flétnového souboru Kejklířky. Krtek pomáhá dětem, jak správně dýchat. Děti se  seznamují s částmi flétny a jejím držením, zpívají, hrají různé hry se zvuky, zkouší tvořit první tóny a postupně se učí hrát i jednoduché písničky. Baví se při rytmických a hudebně – pohybových hrách a při hře na rytmické nástroje.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vánoční keramika v atelieru „Vočko“

Do keramického atelieru se děti vždy velmi těší. Tentokrát tvořily  vánoční rybu a betlém.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

PF 2013

Vážení rodiče, přejeme Vám za celý tým Liberecké jazykové školky úspěšné vkročení do nového roku.

Strana: 1 <<... | 15 | 16 | 17 | ...>> 29

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.