Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 13)

Poslední volná místa pro rok 2013/2014

Vážení rodiče, pro následující školní rok 2013/2014 máme ještě několik volných míst. Přijďte se k nám podívat i s dětmi, rádi Vás školkou provedeme a ukážeme Vám, jak s dětmi pracujeme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Perličky z léta

Letní počasí nám připravovalo různá překvapení. Takhle vypadala naše krásná školní zahrada na začátku července.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Léto v zahradě

Letošní zima byla dlouhá a opravdové léto na sebe nechalo čekat. Krásné červencové dny si děti šťastně užívají zejména na prosluněné zahradě, která jim poskytuje spoustu prostoru ke hrám, pohybu i koupání v bazénu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Výlet do ZOO

Libereckou zoologickou zahradu jsme navštívili 17. července. Bylo krásné počasí a děti se do ZOO velmi těšily. Nejvíce je zaujaly žirafy,  které právě snídaly, krmení lachtanů, hlídkující surikaty a samozřejmě bílí tygři. Výlet do ZOO se nám za krásného počasí pěkně vydařil a již se těšíme na další návštěvu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vše nejlepší k narozeninám, Ameriko! Independence Day – Fourth Of July

Jak se dá ve školce příjemně a zajímavě oslavit státní svátek Ameriky, jsme si v sedmileté historii naší školky poprvé vyzkoušeli s rodilou mluvčí Caitlin Ashby. Náš cestovatelský den na jiný kontinent byl naplněn mnoha zážitky a činnostmi a Caitlin za jeho náročnou přípravu patří naše velké poděkování.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Bye Bye Party

Poslední společné setkání v tomto školním roce se uskutečnilo 27. června. Tradiční vystoupení tentokrát zahájil prvňáček a loňský absolvent Liberecké jazykové školky Tomáš Jehlička. Zahrál na kytaru dvě písničky, z nichž "Anděla" od Karla Kryla si s ním zazpívali snad všichni učitelé i rodiče. Tomík sklidil obdiv nás všech a potvrdil, že je opravdu výrazný hudební talent. Následoval program všech dětí v anglickém i českém jazyce a hra na flétnu. Slavnostního předávání diplomů na závěr tříletého česko – anglického vzdělávání v Liberecké jazykové školce se účastnil také Mgr. Jiří Šoltys a Steve Watts, v jehož samostatném anglickém programu se děti na závěr skvěle pobavily. Děkujeme všem rodičům i prarodičům za návštěvu a pohodové odpoledne.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Prima den a noc ve školce

První kolo předávání diplomů letošním absolventům Liberecké jazykové školky proběhlo 20. června a účastnil se ho i Steve Watts a Mgr. Jiří Šoltys. S budoucími prvňáčky jsme vyrazili na výlet do přírody - za pokladem. Večer při svíčkách byl slavnostní a děti obdržely na památku knížku. Nechyběla tradičně ani pohádka před usnutím, kterou jim v rodném jazyce přečetla Caitlin Ashby. 

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

New York Day

Cestovatelské dny uskutečňujeme v naší školce tradičně již sedmý školní rok. S Oli Mikhailiv jsme se 10. června vypravili do New Yorku, ve kterém  prožila dětství a čas studií. Oli dětem velmi zajímavě přiblížila život v  největším multikulturním městě Spojených států. Seznámila je také se symbolem Ameriky - Sochou Svobody, jejíž koruna se sedmi paprsky má vyzařovat přes sedm moří do sedmi kontinentů. Děti si ji vytvořily z papíru a společně se podílely na koláži s typickými mrakodrapy New Yorku. Do zajímavého programu se všichni zapojili s velkým zájmem a den se nám pěkně vydařil.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Letiště, Kryštof 18 a spolupráce školky s rodinou

Na letiště, do působiště Zdravotnické záchranné služby Libereckého kraje, jsme se znovu vypravili 13. června. Děti měly možnost sledovat celý průběh akce transportu na letišti. Dozvěděly se také, že vrtulník Kryštof získal svoje jméno proto, že svatý Kryštof je patronem poutníků, řidičů, cestujících, horských cest, horníků a také leteckých záchranářů. V Čechách je volacím znakem vrtulníků letecké záchranné služby kombinace jména Kryštof a čísla. Záchranář Luboš Molnár, tatínek dvou dětí z naší školky, nás seznamoval s vybavením vrtulníku a také trpělivě odpovídal na četné otázky dětí. Výlet na letiště byl pro nás všechny velmi zajímavý. Děkujeme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Ukázková hodina angličtiny – spolupráce s MŠ Jablůňka

Ke společným hrám v angličtině, pod vedením Caitlin a Oli, jsme na 12. červen pozvali děti ze sousední státní školky Jablůňky.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 13 | 14 | 15 | ...>> 29

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.