Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 12)

Hello Party

První setkání s rodiči a dětmi se uskutečnilo 29. srpna. Děti dováděly zejména na nové trampolíně a také se skvěle pobavily se Stevem Wattsem a Michelle Kempster.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Bye Bye Party

Poslední setkání rodičů, dětí, pedagogů a přátel Liberecké jazykové školky se uskutečnilo na zahradě 26.6. Program vyvrcholil tradičním slavnostním předáváním certifikátů budoucím prvňáčkům - absolventům souvislého tříletého česko - anglického vzdělávání. Účastnil se ho jako obvykle také Steve Watts a Mgr. Jiří Šoltys. Dvojjazyčný provoz školky byl ukončen jako každoročně až 31. července.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Polský den

Polský den se uskutečnil v naší školce 26. června. Jeho úvodní seznamovací část patřila angličtině v prezentaci rodilými mluvčími Dell a Michelle. Nechyběla ani The Legend of the Krakow Dragon, kterou si děti později zahrály již v rodném jazyce. Program se dále týkal pracovních činností, včetně výroby a ochutnávky oblíbeného polského salátu, výtvarným činností, her, zpěvu. Cestovatelský program v letošním školním roce probíhal zejména v rámci projektu Partnerství škol Comenius s názvem What is Europe? Do tohoto projektu se zapojilo pět mateřských škol z pěti různých zemí EU: z Norska, Chorvatska, Polska, Slovenska a Česka.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Letecká záchranná služba Liberec – Kryštof 18

Výlet na letiště za záchranářem a horolezcem Lubošem Molnárem byl pro děti plný zážitků. Měly možnost prohlédnout si vrtulník a dozvědět se spoustu informací ohledně jeho vybavení a o záchraně lidí. Tentokrát děti čekalo i další velké překvapení, které předpokládalo jejich odvahu. Poprvé v životě si prožily pocity na laně, někteří odvážlivci i pocit zachraňovaného v síti. Vydařené dopoledne vyžadovalo také značný sportovní výkon záchranáře. Děkujeme za skvělý přístup k dětem a znovu za výbornou spolupráci rodiny s naší školkou.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Slovenský den

Cestovatelský den po Slovensku se v naší školce uskutečnil 19. června. Úvodní seznamování s touto zemí probíhalo v angličtině. Michelle a Dell dětem zahrály i pohádku Johny little pea. Děti si tuto pohádku s názvem Janko Hraško následně zahrály již v rodném jazyce. Podobnost českého a slovenského jazyka a porozumění si děti měly možnost vyzkoušet při poslechu a zpěvu stejných českých a slovenských písniček. S velkým elánem se děti také zapojily do přípravy oblíbeného slovenského pečiva. Pagače nám všem opravdu zachutnaly.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Loučení s budoucími prvňáčky a návštěva IQ Landie

Do IQ Landie jsme se vypravili 12. června. Nejprve jsme navštívili laboratoř, kde děti měly možnost zapojit se do chemických pokusů. Pak jsme se podívali mezi hvězdy, souhvězdí a planety do Planetária. Všichni jsme byli unikátní podívanou nadšeni. Krásný den plný sluníčka a zážitků pokračoval výletem do přírody a byl zakončen slavnostním večerem s předáváním knížek na památku a spaním ve školce.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Školní výlet

Letos jsme se vypravili vlakem do Oldřichova v Hájích. Děti se setkávaly s různými zvířaty a v průběhu výletu plnily také různé úkoly. Počasí nám přálo a výlet na venkov 3. června se nám pěkně vydařil.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Divadlo Krtek

Divadlo Krtek s loutkami, plyšovými hračkami a pestrou zábavou k nám znovu zavítalo 2. června. Vznikaly nové pohádky a děti se výborně pobavily. Děkujeme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Tanečky s Taktem

Dětmi velmi oblíbený kroužek tanečků, pod vedením Katky Štěpánkové, měl ve školce vystoupení 30. května. Děkujeme Katce za výborné vedení kroužku a těšíme se znovu na shledanou příští školní rok.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Den matek

Vystoupení v obou jazycích se uskutečnilo 13. května a dětem se opravdu povedlo.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 12 | 13 | 14 | ...>> 31

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.