Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 11)

Tři králové

Právě 6. ledna, na Tři krále, mezi nás zavítala Mgr. Marcela Knoblochová, která v naší školce učí děti v zájmovém kroužku hře na flétnu. Seznámila nás s různými druhy fléten a děti je rozeznávaly dle hmatu i zvuku. Během příjemné chvíle jsme si společně zahráli a zazpívali. Tříkrálové hraní se nám pěkně vydařilo.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vánoční besídka a PF 2015

V podvečer 22. prosince jsme se sešli na besídce. Předcházelo vánoční překvapení pod stromečkem a také narozeninová oslava. Program vystoupení, jak je tomu zvykem, probíhal v obou jazycích. Pod vedením Mgr. Marcely Knoblochové nám také děti zahrály na flétny. Všichni jsme si na závěr zazpívali vánoční koledy. Děkujeme všem rodičům i prarodičům za návštěvu a přejeme všem hodně zdraví, štěstí a pohody po celý příští rok.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Předvánoční čas a Mikuláš

Mikuláš se svou družinou děti navštívil 5. prosince. Pochválil je a zároveň také upozornil, na co si mají dávat pozor. Děti slíbily, že se v mnohém polepší a jako vždy návštěvě zazpívaly pár veselých vánočních písniček. 

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vánoční keramika

Tvoření v atelieru Vočko a práce s hlínou dětem očividně přináší velkou radost. Jejich vlastnoručně vyrobené betlémy a vánoční zvonky jsou  opravdu krásné a jistě potěší všechny rodiče.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Naše školka hrou, výchovou a vzděláváním

Hrajeme si, těšíme se na sebe, podporujeme dobré vzájemné vztahy mezi dětmi i zaměstnanci školky, pomáháme si, připravujeme děti na školu, slavíme společně narozeniny a svátky a navštěvujeme také divadelní představení. Skvělé představení divadla Piškot "Tvé tělo - tvůj hrad", které podporuje zdravý životní styl již od předškolního věku, jsme navštívili 13. listopadu. Děkujeme manželům Peškovým a jejich divadlu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Halloween

Každoročnímu Halloweenu předchází spousta tvoření a také příprava programu na vystoupení. Vše vrcholí společným poslechem strašidelné pohádky v podání rodilých mluvčích, zábavnými činnostmi a společným tvořením s rodiči. Děkujeme všem rodičům za návštěvu a příjemné prožití halloweenského podvečeru ve školce.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Ve znamení podzimu

Poznáváme ovoce a zeleninu všemi smysly, podporujeme zdravé stravování a samozřejmě tvoříme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Anglicky a česky každý den

MŠ - Liberecká jazyková školka, o.p.s. zahájila již devátý školní rok. Jsme bilingvní školka a veškeré dění se u nás uskutečňuje dvojjazyčně po celých 11 měsíců – vždy od září do konce července. Ranní cvičení, při kterých se zároveň procvičuje a upevňuje angličtina, probíhají každodenně pod vedením rodilých mluvčích. S dětmi si hraje a cvičí Michelle Kempster, Aria Sarett a Steve Watts ve spolupráci s českými učitelkami.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Podzim na zahradě a setkání s ježkem

Trampolína je pro děti magnetem. Sotva vyběhnou na zahradu, první cesta vede k ní a už se skáče. Vylepšená a stále udržovaná zahrada dětem poskytuje mnoho možností pro hry a pohybové vyžití. Již druhý rok zde přebývá také ježek. Setkání s ním před zimním spánkem bylo pro děti velmi příjemným zážitkem.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Poslední volná místa na školní rok 2014/15

Vážení rodiče, v následujícím školním roce máme v naší anglické školce ještě volná místa. Umožněte svým dětem vzdělávat se a hrát si v bilingvním prostředí s kvalifikovanými českými a zahraničními pedagogy z Velké Británie. V tomto školním roce pokračuje v jazykovém vzdělávání dětí vynikající anglická lektora Michelle Kempster, která studovala lingvistiku slovanských jazyků na Durhamské Univerzitě. Na částečný úvazek v naší školce působí také oblíbený autor vzdělávacích materiálů a metodiky pro výuku angličtiny předškolních dětí Steve Watts.

Strana: 1 <<... | 11 | 12 | 13 | ...>> 31

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.