Aktuality z Liberecké jazykové školky
(Strana 11)

V Krajské vědecké knihovně

Do liberecké knihovny jsme se vydali 5. května. Některé děti ji s rodiči či prarodiči navštěvují. Při společném posezení naslouchaly četbě úryvků z vybraných knížek, hádaly hádanky, pohádky i pohádkové bytosti a pak si vybíraly knížky, které je zaujaly. Děkujeme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Velikonoční keramika

Do keramického atelieru Báry Vočkové se děti vždy velmi těší. Do tvoření se s chutí pustí i ti nejmenší. Představivosti a fantazii se meze nekladou a radost z výrobku je veliká.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Velikonoce

Veselé velikonoční odpoledne si děti užily 15. dubna. Vytvořily mnoho výrobků a během jarmarku si vyzkoušely role prodavačů. Děkujeme rodičům i prarodičům za návštěvu.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Cestovatelský den – Norsko

Na jednodenní výlet do země fjordů, lesů, jezer, vodopádů, divokých řek a Trollů jsme se vypravili 7. března. Děti se seznamovaly s úžasnou přírodou, pobavily  se s odlišností norštiny, tancovaly norský taneček, ochutnávaly norské jídlo a zaujaly se malováním Trollů. Podívaly jsme se také do typicky norské lesní mateřské školky. Zajímavý den do skandinávského  Norska se nám pěkně vydařil. Sdílel ho spolu s námi také Steve Watts a Mgr. Jiří Šoltys.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Cestovatelský den – Chorvatsko

Jednodenní cesta začala chorvatskou písničkou o chlapci Juju. Poznávali jsme krásná místa a zajímavosti této země, nahlédli jsme do života dětí v chorvatské mateřské škole. Dětem se také vybavily zážitky z dovolené s rodiči u Jadranu a přinesly rodinné fotografie. Zpívalo se, tančilo, malovalo i relaxovalo. Cestování za sluníčkem do Chorvatska se nám příjemně vydařilo, ač bylo právě 20. února.    

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Přijďte se k nám zapsat 27. března 2014

Vážení rodiče, zveme Vás na zápis do naší školky pro školní rok 2014/15, který se uskuteční ve čtvrtek 27. března od 14.00 do 17.00. Přihlásit dítě je možné i kdykoliv mimo uvedený termín až do naplnění kapacity školky. Těšíme se na setkání s Vámi.

Karneval 13.2.

Děti se na karneval velmi těšily. V zábavném programu nechyběly hry, hudba, tanec a samozřejmě i fashion show, kterou moderovaly rodilé mluvčí Dell Hill a Michelle Kempster. Karnevalové dopoledne 13. února se dětem pěkně vydařilo.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Lyžování s tygrem

Lyžařský kurz v týdnu od 3. do 7. února se dětem pěkně vydařil. Na Skalce a na Bucharce lyžovaly již tradičně pod vedením instruktorů ze Sport Club Tigers Liberec. Ač nám letošní zima nenabídla mnoho sněhu, týden plný sportu a zábavy zde probíhal za příznivého počasí i sněhových podmínek. Naše velké poděkování patří všem prima instruktorům a samozřejmě i tygrovi.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Na návštěvě v ZŠ Husova

Obvykle každý školní rok před zápisem navštěvujeme ZŠ Husova, která tento měsíc oslavila 100. výročí od svého založení. Každoročně se několik dětí z naší školky uchází o přijetí na této škole, která se specializuje na výuku jazyků. Dětem se hodina matematiky s angličtinou, pod vedeném paní Mgr. Štěpánové a rodilého mluvčího Petera, velmi líbila. Děkujeme za pozvání. Velice milá byla také setkání s bývalými absolventy naší školky.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vánoční besídka 18. prosince

Děkujeme všem rodičům a prarodičům za návštěvu a příjemný předvánoční podvečer. Přejeme Vám všem šťastný nový rok.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 11 | 12 | 13 | ...>> 29

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.