Galerie
(Strana 8)

Podzim v zahradě

Horké léto následuje i krásný barevný podzim. Děti si hrají a dovádějí na zahradě.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Babí léto v Kryštofově údolí

Do Kryštofova údolí jsme se za krásného počasí vypravili 16. září. Děti se projely na poníkovi Mauglím a užily si v krásném prostředí spoustu pohybu. Líbila se jim také hra za pokladem a samozřejmě i cestování vlakem.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Červenec a horké léto na zahradě

Během červencových dnů si děti hrály na zahradě ve stínu i na sluníčku. Spoustu zábavy a dovádění si užívaly také hrami s vodou a koupáním v bazéně.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Americký den

Je tu konec školního roku a poslední cestovatelský den. Rodilá mluvčí Aria Sarrett nás nejprve prostřednictvím interaktivní tabule seznámila se svou  rodnou zemí, kterou je Kalifornie. Pak jsme se vydali na výlet na přehradu, kde jsme si zahráli oblíbenou hru z této země. Ač bylo v posledním červencovém týdnu ve školce již méně dětí, 28. červenec se nám krásně vydařil.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Bye Bye Party

Slavnostní den si děti užívaly 24. června již od rána. Pobavily se při loutkovém představení Divadla Na cestě. Pohádka O Smolíčkovi se jim velmi líbila. Odpoledne jsme se sešli na zahradě, abychom se rozloučili společně s uplynulým školním rokem. Nejprve probíhalo vystoupení dětí a dokonce i sólová hra na flétnu. Slavnostní gratulace s předáváním šerp a certifikátů absolventům česko – anglické Liberecké jazykové školky byla vyvrcholením krásného odpoledne. Děkujeme všem přátelům naší školky za návštěvu a zvláště dětem a rodičům za skvělé překvapení na závěr J.

 

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Návštěva u hasičů

23.června jsme se vypravili na návštěvu Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje. Děti se dozvěděly, co vše obnáší práce hasiče. Proběhla prohlídka celé stanice a také garáže s veškerou technikou. Během naší návštěvy se několikrát spustil poplach, a děti tak mohly vidět, jak probíhá výjezd hasičů. Jaké to je být hasičem si děti mohly vyzkoušet na vlastní kůži při projížďce na vysunovacím žebříku. Děkujeme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Loučení s budoucími prvňáčky a spaní ve školce

Budoucí prvňáčci 18. června navštívili loutkové představení na festivalu Mateřinka s názvem: Aika ze ztracené pohádky. Odpoledne si v přírodě zahráli hru za pokladem a pak již následoval zábavný program ve školce.   Slavnostní večer při svíčkách zakončila tradiční pohádka před usnutím, kterou dětem v angličtině přečetly Aria a Michelle.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Letecká záchranná služba Liberec

Za krásného počasí jsme se vydali 17.6. na letiště. Paramedik Luboš Molnár seznámil děti s vybavením Kryštofa 18 a vyprávěl jim o  zkušenostech ze záchranných akcí. Jednu takovou cvičnou akci nám také  předvedl. Na laně si potom děti vyzkoušely odvahu i horolezecké pocity, všechny byly nadšené. Panu Molnárovi a celé jeho rodině děkujeme za skvělou několikaletou spolupráci se školkou.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Anglický den

Cestovatelský den ve školce proběhl znovu 16.6. Se svou rodnou zemí děti seznamovala Michelle Kempster. Tentokrát se k ní připojila i Blanka Pleštilová, která se právě vrátila ze stáže v Londýně a měla čerstvé poznatky z londýnské mateřské školy. Den byl jako vždy v našem Cestovatelském programu naplněn aktivitami a příjemně se nám vydařil.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Školní výlet do Jizerkých hor – lesní pedagogika

Výlet na Protrženou přehradu na Bílé Desné se uskutečnil 15.6. ve spolupráci se zástupci Českých lesů. Děti si připomněly, jak se mají chovat v lese a co zde mohou pozorovat. Prohlédly si zblízka kůrovce smrkového a vyzkoušely si i chůzi se zavázanýma očima. Na Protržené přehradě si také zahrála hru dvě pirátská družstva: piráti opičky a piráti papoušci. Vše vyvrcholilo závěrečným hodnocením, ve kterém ve finále nakonec zvítězila obě družstva pirátů se shodným počtem bodů. Výlet na závěr školního roku byl plný zážitků a všichni jsme v Jizerkách prožili krásný slunečný den. Naše velké poděkování patří panu Ing. Ježkovi a panu Ing. Köhlerovi, kteří se s námi na této skvělé akci podíleli.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 8 | 9 | 10 | ...>> 29

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.