Galerie
(Strana 27)

Výlet do Jizerských hor

Za nádherného slunečného počasí jsme 2. dubna vyrazili autobusem na výlet do Bedřichova v Jizerských horách. Nadšené děti si užily ježdíkiádu i různé pohybové hry na sněhu. Na HORO chatě jsme se posilnili obědem a venku už nás čekala náročná cesta za pokladem. Cestou jsme pozorovali ovečky s jehňátky a jiná domácí zvířata. Poklad jsme objevili nedaleko a vyhrané medaile i s diplomem si děti odnesly domů.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Skotský den

Na konci března jsme si užili Skotský den, který měl v naší anglicko-české školce veliký úspěch. Rodilá mluvčí Lisa Masters pro nás měla velmi hezky připravený program. Ukázala dětem mnoho obrázků ze života své rodiny. Děti si mohly prohlédnout typické památky i zajímavosti této země. Na závěr programu děti s nadšením vytvořily Lochnesskou příšeru a zatančily si tradiční skotské tance.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Finský den v cestovatelském programu

Na konci února, v době konání Mistrovství světa v lyžování, ve školce proběhl další den z našeho Cestovatelského programu. Život ve Finsku dětem přiblížila koordinátorka Wattsenglish Jana Kolafová. Sportovní zážitky dětí umocnily výtvarné činnosti uvnitř školky, ale i na sněhu. Odměnou na závěr bylo pro děti setkání s finským hokejistou, brankářem Bílých tygrů Liberec, Tero Leinonenem.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Zimní radovánky 2008/09

Zima je k nám zatím se sněhem nejen u nás v Liberci velmi štědrá a tak si naplno užíváme všech zimních radovánek. Že si při tom děti v anglické školce užijí spoustu pohybu a zábavy, je snad z našich fotek jasně viditelné.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Colorado day v cestovatelském programu

V lednu proběhl další ze dnů našeho "Cestovatelského programu". O jeho tématickou náplň se tentokrát postaral Brad Kloewer, se kterým jsme procestovali jeho rodné Colorado. Tyto dny jsou vždy pro svůj podnětný zajímavý program zpestřením života dětí v naší anglické jazykové mateřské škole.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Pravidelné sportovní dopoledne v TJ LOKO Liberec

Ve školním roce 2008/09 jsme program jazykové školky rozšířili o pravidelná sportovní dopoledne v TJ LOKO Liberec, na která se vždy všichni těšíme. Samozřejmě se této akce účastní i rodilí mluvčí a ve sportovním duchu probíhá i angličtina.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Kroužek juda v anglické školce

Naším cílem je pro děti připravit vyváženou a pestrou náplň dne, proto mají možnost účastnit se přímo v objektu školky kroužku juda, který vede Tomáše Müller. Děti si zde procvičují celkovou obratnost a učí se i sportovnímu chování.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Kroužek šachu pro děti

Naše děti mají možnost ve školním roce 2008/09 navštěvovat přímo v budově jazykové školky kroužek šachu, který vede paní Ludmila Braunová. Děti se zde seznamují se základními pravidly této královské hry a napomáhají rozvoji svého logického myšlení.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Kroužek hry na flétnu

Od školního roku 2008/09 probíhá přímo v budově Liberecké jazykové školky kroužek hry na flétnu, který vede Mgr. Marcela Knoblochová. Pod jejím vedením děti poznaly, že flétna je náš kamarád a my nyní hrajeme pro zdraví i pro radost.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Mikuláš a advent 2008 v anglické jazykové školce

V předvánočním čase nás navštívili Mikuláš a anděl s čertem, kteří si s dětmi popovídali a přinesli jim i pěkné dárečky. V prosinci jsme se také společně s rodiči pobavili na povedené vánoční besídce. Program byl tradičně česko-anglický, děti si připravili zábavný program a strávily jsme příjemnou společnou chvíli u stromečku.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 26 | 27 | 28 | ...>> 29

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.