Galerie
(Strana 26)

Kroužek šachu pro děti

Naše děti mají možnost ve školním roce 2008/09 navštěvovat přímo v budově jazykové školky kroužek šachu, který vede paní Ludmila Braunová. Děti se zde seznamují se základními pravidly této královské hry a napomáhají rozvoji svého logického myšlení.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Kroužek hry na flétnu

Od školního roku 2008/09 probíhá přímo v budově Liberecké jazykové školky kroužek hry na flétnu, který vede Mgr. Marcela Knoblochová. Pod jejím vedením děti poznaly, že flétna je náš kamarád a my nyní hrajeme pro zdraví i pro radost.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Mikuláš a advent 2008 v anglické jazykové školce

V předvánočním čase nás navštívili Mikuláš a anděl s čertem, kteří si s dětmi popovídali a přinesli jim i pěkné dárečky. V prosinci jsme se také společně s rodiči pobavili na povedené vánoční besídce. Program byl tradičně česko-anglický, děti si připravili zábavný program a strávily jsme příjemnou společnou chvíli u stromečku.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Halloween 2008

Halloween byl ve znamení zábavného vytváření strašidelných dýní. Uskutečnilo se také podvečerní společné setkání rodičů a dětí v naší jazykové školce, kde děti ukázaly, co nového se z anglického jazyka naučily. Leckdo se trochu bál, ale zábavy bylo mnohem více.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 24 | 25 | 26 | ...>> 27

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.