Galerie
(Strana 25)

Divadlo ve školce

Již podruhé nás v tomto jarním období navštívilo divadlo "Úsměv". Po dubnové pohádce "Mášenka a medvěd" to tentokrát bylo představení s názvem "Bez práce nejsou koláče". Celý program doprovázel kašpárek s písničkou "První, druhá, třetí, pojďte s námi děti, do divadla s úsměvem". Loutkové divadlo děti zaujalo, naučily kašpárka anglicky a odměnou jim byla malá sladkost na konci představení.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Velikonoční jarmark

Velikonoce jsme poprvé oslavili trochu netradičně, na zahradě naší MŠ, kam byli pozváni rodiče a všichni přátelé školky. V programu velikonočního odpoledne nechybělo hledání čokoládových vajíček na zahradě, zpívání anglických písní s rodilými mluvčími i soutěže a tvořivá stanoviště, kde děti sbíraly poslední Velikonočňáky. Velikonoční jarmark byl vyvrcholením celé "Velikonoční cesty", které se účastnily všechny děti naší školky. Jejich úkolem bylo v průběhu měsíce získávat tzv."Velikonočňáky", které si na jarmarku mohly proměnit za řadu velikonočních výrobků, dekorací i sladkých dobrůtek.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Španělský den v cestovatelském programu

10.dubna 2009 jsme prožili cestovatelské dopoledne s Ortegovými ze Španělska. Celá rodina, včetně babičky a dědečka nás seznámila s jejich tradicemi, zvyky a kulturou. Děti shlédly mnoho fotografií z rodinného alba, ochutnaly španělské speciality a dodatečně v duchu španělských tradic oslavily Nový rok. Zbytek dopoledne jsme si společně užili na zahradě naší školky, kde děti výtvarně ztvárnily podmořský svět.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Výlet do Jizerských hor

Za nádherného slunečného počasí jsme 2. dubna vyrazili autobusem na výlet do Bedřichova v Jizerských horách. Nadšené děti si užily ježdíkiádu i různé pohybové hry na sněhu. Na HORO chatě jsme se posilnili obědem a venku už nás čekala náročná cesta za pokladem. Cestou jsme pozorovali ovečky s jehňátky a jiná domácí zvířata. Poklad jsme objevili nedaleko a vyhrané medaile i s diplomem si děti odnesly domů.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Skotský den

Na konci března jsme si užili Skotský den, který měl v naší anglicko-české školce veliký úspěch. Rodilá mluvčí Lisa Masters pro nás měla velmi hezky připravený program. Ukázala dětem mnoho obrázků ze života své rodiny. Děti si mohly prohlédnout typické památky i zajímavosti této země. Na závěr programu děti s nadšením vytvořily Lochnesskou příšeru a zatančily si tradiční skotské tance.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Finský den v cestovatelském programu

Na konci února, v době konání Mistrovství světa v lyžování, ve školce proběhl další den z našeho Cestovatelského programu. Život ve Finsku dětem přiblížila koordinátorka Wattsenglish Jana Kolafová. Sportovní zážitky dětí umocnily výtvarné činnosti uvnitř školky, ale i na sněhu. Odměnou na závěr bylo pro děti setkání s finským hokejistou, brankářem Bílých tygrů Liberec, Tero Leinonenem.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Zimní radovánky 2008/09

Zima je k nám zatím se sněhem nejen u nás v Liberci velmi štědrá a tak si naplno užíváme všech zimních radovánek. Že si při tom děti v anglické školce užijí spoustu pohybu a zábavy, je snad z našich fotek jasně viditelné.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Colorado day v cestovatelském programu

V lednu proběhl další ze dnů našeho "Cestovatelského programu". O jeho tématickou náplň se tentokrát postaral Brad Kloewer, se kterým jsme procestovali jeho rodné Colorado. Tyto dny jsou vždy pro svůj podnětný zajímavý program zpestřením života dětí v naší anglické jazykové mateřské škole.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Pravidelné sportovní dopoledne v TJ LOKO Liberec

Ve školním roce 2008/09 jsme program jazykové školky rozšířili o pravidelná sportovní dopoledne v TJ LOKO Liberec, na která se vždy všichni těšíme. Samozřejmě se této akce účastní i rodilí mluvčí a ve sportovním duchu probíhá i angličtina.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Kroužek juda v anglické školce

Naším cílem je pro děti připravit vyváženou a pestrou náplň dne, proto mají možnost účastnit se přímo v objektu školky kroužku juda, který vede Tomáše Müller. Děti si zde procvičují celkovou obratnost a učí se i sportovnímu chování.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 24 | 25 | 26 | ...>> 27

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.