Galerie
(Strana 20)

Školní výlet

Na školní výlet jsme se 2. června vydali do světa pohádek za Rumcajsem, Mankou a Cipískem. Navštívili jsme město Jičín a Rumcajsovu ševcovnu. Za krásného počasí jsme se podívali také na Brada do Rumcajsovy jeskyně.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Canadien day

Na jiný kontinent jsme se vydali 17. června s naší učitelkou angličtiny, rodilou mluvčí Katrinou Harrison. Prostřednictvím interaktivní tabule nás zavedla do svého domova, daleké Kanady. Děti se seznamovaly s kanadskou vlajkou, životem lidí a kulturou této země. Poznávaly také zvířata, která žijí v překrásné kanadské přírodě. Zatančily si indiánský tanec i ochutnaly tradiční jídlo „Bannock“, které jim Katrina sama připravila.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Pirátský den

Mezinárodní den dětí byl 1. června ve znamení „Pirátského dne“. Cesta za pokladem byla dobrodružná, ale také velmi zábavná.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Spolupráce s MŠ Jablůňka

Jak probíhá hra s angličtinou pod vedením rodilých mluvčích Lisy Masters a Katriny Harrison se přišly 25. června podívat děti ze sousední MŠ Jablůňka.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Skotský den 19. května

V našem "Cestovatelském programu" jsme se již podruhé v jeho historii podívali do Skotska, rodiště rodilé mluvčí Lisy Masters. Program byl velmi pestrý. Lisa dětem mimo jiné přiblížila skotskou hudbu a tanec, který jsme se poté společně naučili. Dalším průvodcem programu byl pan Kubíček, oblečený do pravého skotského kiltu. Ten pro děti uspořádal opravdové skotské hry, kde si děti zazávodily v několika tradičních disciplínách a poměřily si tak síly s ostatními. Na ty nejlepší čekala sladká odměna. V závěru všichni účastníci obdrželi památeční diplom a pravé skotské sušenky. Hezkou tečkou bylo společné tvořivé odpoledne s Lochnesskou příšerou na zahradě školky.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Výukový program "Orli - supi - kondoři"

13. května jsme se s dětmi vydali na nedaleké hřiště v Růžodole, kde proběhl projektový den výukového programu z enviromentální výchovy. Program připravila společnost pro ochranu dravých ptáků "ZAYFERUS". Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí o dravých ptácích i soutěžily o věcné ceny. Největším zážitkem pro děti byla samotná ukázka lovu dravců a jejich let.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Besídka ke Dni matek 5. 5. 2011

Děti si tento den prožily spolu s rodiči radostné a příjemné odpoledne. Program probíhal v obou jazycích.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Poznáváme lidské tělo

Jak tluče lidské srdce, jak se měří tlak, jak se zkouší zrak či sluch a mnoho dalšího o lidském těle si děti mohly 2.5. samy na sobě, ale i na Kájovi a Karličce, vyzkoušet při setkání se studentkami SZŠ v Praze. Celý program byl velice pěkně připraven a děti velmi zaujal. Děkujeme budoucím zdravotním sestřičkám a těšíme se do budoucna na další spolupráci.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Velikonoční workshop

Za krásného slunečného počasí se 19.4. uskutečnilo velikonoční odpoledne na školní zahradě. Program byl určen jak dětem, tak dospělým. Do tvořivých i pohybových činností se tak zapojili všichni. Akce měla hojnou účast a společně jsme si užili příjemné odpoledne plné radostné a sváteční atmosféry.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Beseda s policií

V pátek 8. dubna se uskutečnilo v naší školce setkání a beseda s Policií České republiky a Městskou policií. Děti se seznámily s různorodou činností policie a mnoha důležitými informacemi, které se týkají jejich bezpečnosti, odnesly si zajímavé zážitky a procvičily si i angličtinu. Velmi je zaujaly také praktické ukázky z výcviku policejních psů. Děkujeme Policii ČR a Městské policii v Liberci za velmi zajímavé a poutavé dopoledne.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 20 | 21 | 22 | ...>> 27

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.