Galerie
(Strana 13)

Cestovatelský den – Norsko

Na jednodenní výlet do země fjordů, lesů, jezer, vodopádů, divokých řek a Trollů jsme se vypravili 7. března. Děti se seznamovaly s úžasnou přírodou, pobavily  se s odlišností norštiny, tancovaly norský taneček, ochutnávaly norské jídlo a zaujaly se malováním Trollů. Podívaly jsme se také do typicky norské lesní mateřské školky. Zajímavý den do skandinávského  Norska se nám pěkně vydařil. Sdílel ho spolu s námi také Steve Watts a Mgr. Jiří Šoltys.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Cestovatelský den – Chorvatsko

Jednodenní cesta začala chorvatskou písničkou o chlapci Juju. Poznávali jsme krásná místa a zajímavosti této země, nahlédli jsme do života dětí v chorvatské mateřské škole. Dětem se také vybavily zážitky z dovolené s rodiči u Jadranu a přinesly rodinné fotografie. Zpívalo se, tančilo, malovalo i relaxovalo. Cestování za sluníčkem do Chorvatska se nám příjemně vydařilo, ač bylo právě 20. února.    

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Karneval 13.2.

Děti se na karneval velmi těšily. V zábavném programu nechyběly hry, hudba, tanec a samozřejmě i fashion show, kterou moderovaly rodilé mluvčí Dell Hill a Michelle Kempster. Karnevalové dopoledne 13. února se dětem pěkně vydařilo.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Lyžování s tygrem

Lyžařský kurz v týdnu od 3. do 7. února se dětem pěkně vydařil. Na Skalce a na Bucharce lyžovaly již tradičně pod vedením instruktorů ze Sport Club Tigers Liberec. Ač nám letošní zima nenabídla mnoho sněhu, týden plný sportu a zábavy zde probíhal za příznivého počasí i sněhových podmínek. Naše velké poděkování patří všem prima instruktorům a samozřejmě i tygrovi.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Na návštěvě v ZŠ Husova

Obvykle každý školní rok před zápisem navštěvujeme ZŠ Husova, která tento měsíc oslavila 100. výročí od svého založení. Každoročně se několik dětí z naší školky uchází o přijetí na této škole, která se specializuje na výuku jazyků. Dětem se hodina matematiky s angličtinou, pod vedeném paní Mgr. Štěpánové a rodilého mluvčího Petera, velmi líbila. Děkujeme za pozvání. Velice milá byla také setkání s bývalými absolventy naší školky.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vánoční besídka 18. prosince

Děkujeme všem rodičům a prarodičům za návštěvu a příjemný předvánoční podvečer. Přejeme Vám všem šťastný nový rok.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Návštěva Tipsport areny

Před Vánocemi jsme navštívili také zábavný program s ukázkami  sportů v Tipsport areně.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Vánoční keramika

Během cesty do atelieru se díváme na ozdobený vánoční strom na Benešově náměstí a prohlížíme si výrobky ze dřeva ve stáncích. Na Soukenném náměstí si povídáme u betlému a pak již spěcháme do atelieru Vočko, kde se děti nadšeně pouští do práce. Tentokrát si z hlíny vytvářejí sovičky, vánoční zvonky na štědrovečerní stůl. 

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Mikuláš

Mikuláš do naší školky zavítal s čertem a andělem jako vždy 5. prosince. Čert to ale nebyl ledajaký. Přinesl si s sebou do školky klarinet a vyzval děti ke společnému muzicírování. Děti si s ním nadšeně zazpívaly a setkání s Mikulášem a jeho družinou se nám příjemně vydařilo.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Dopravní výchova

Vzhledem ke stoupající závažnosti a téměř hektické situaci v dopravě se naše školka zapojila do programu dopravní výchovy pro děti, který vznikl  ve spolupráci s projektem Poláczek z Polska. Děti měly možnost mimo jiné  porovnávat také výrazy v češtině, polštině a angličtině. Zajímavé dopoledne  se zahraniční účastí se uskutečnilo v pátek 22. listopadu. Děkujeme.

Článek obsahuje připojená média:fotogalerie

Strana: 1 <<... | 13 | 14 | 15 | ...>> 29

Naši partneři:


Vyhledávání:

Liberecká jazyková školka - angličtina pro děti v Liberci 

Vítáme vás v dvojjazyčné anglicko-české jazykové školce 
© Mateřská škola - Liberecká jazyková školka o.p.s.